Skip to main content

18-metis ėjo pėsčiomis 15 kilometrų į darbo pokalbį pūgos metu. Prie jo kelyje sustojo vyras, kuris atskleidęs savo tapatybę pakeitė visus vaikino planus

Jhaqueil Reagan tikrai nėra tipinis 18-metis. Vaikinas savo trumpame gyvenime jau išgyveno daug, tačiau jo viduje dega tvirtas užsispyrimas ir pareigos prieš savo šeimą jausmas. Vaikinas prieš du metus neteko mamos, tad našlaičiais likusiais broliais ir seserimis teko pasirūpinti jam.

Reklama

Dėl šios priežasties Jhaqueil privalėjo mesti mokyklą ir ieškoti bet kokių darbų apylinkėje vien tam, kad turėti duonos ant stalo sau ir savo broliams ir seserims. Vieną žiemos rytą jis gavo skambutį ir kvietimą darbo pokalbiui netoliese esančiame miestelyje.

Kadangi jis skaičiavo paskutinius centus, Jhaqueil neturėjo kitos išeities tik eiti pėstute per didžiausią pūgą 15 kilometrų. Eidamas pakeliui jis paklausė šalia vieno restorano buvusio vyro krypties į jam reikiamą miestą. Vyras, vardu Art Bouvier, jam nurodė kryptį bet pabrėžė, kad tokiu oru jam vertėtų važiuoti autobusu.

Reklama

Jhaqueil mandagiai padėkojo ir nuėjo. Po 15 minučių Art važiavo keliu ir pamatė tą patį vaikiną einant šalikele. Jis sustojo prie jo ir dar kartą pakalbino jį. “Tu tikrai turėtum važiuoti autobusu” – primygtinai kartojo Art. Tada Jhaqueil atskleidė, kad neturi pinigų autobuso bilietui.

Reklama

Art pasiūlė pavėžėti vaikiną į jam reikiamą vietą, nes buvo pakeliui. Kelionės metu 18-metis atskleidė, kad keliauja į darbo pokalbį, apie tai, kad privalėjo mesti mokyklą ir pasirūpinti savo broliais ir seserimis. Tame miestelyje vaikinas ėjo į mažai apmokamą darbą labdaros parduotuvėje.

Išsiskyrę ir atsisveikinę Art ir Jhaqueil pasuko savais keliais. Tačiau Art negalėjo pamiršti to, kokį įspūdį sudarė jam jo pakeleivis. Matote, Art Bouvier buvo to restorano, prie kurio jei netyčia susitiko, savininkas. Jis buvo sužavėtas tuo, koks užsispyręs ir viskam pasiruošęs yra šis vaikinas tada, kai jam reikia darbo.

Reklama

Buvo akivaizdu, kad jeigu jis pasiryžęs eiti 15 kilometrų per pūgą dėl prastai apmokamo darbo, jis tikrai būtų geras darbuotojas jo restorane, kuriame jam būtų kur kas geriau. Jis gavo vaikino telefono numerį ir netrukus paskambinęs jam pasiūlė dirbti jo restorane.

Reklama

Tai buvo didžiausia staigmena Jhaqueil, kuriam ši darbovietė būtų kur kas arčiau namų. Be to, jis galėtų daugiau uždirbti ir grįžti į mokyklą baigti mokslų. Netrukus Art ir Jhaqueil istorija palietė ir daugiau širdžių, nes apie šią istoriją sužinoję žiniasklaidos atstovai panoro papasakoti šią gražią istoriją daugiau žmonių.

Netrukus tiek Art tiek Jhaqueil sulaukė didelio palaikymo ir gražių komentarų. Dosnūs žmonės pasiūlė pagalbą Jhaqueil, kuris iš vienos moters gavo autobuso bilietų metams į priekį. Galima sakyti, kad ryžtas eiti ilgą kelią dėl darbo vaikinui ir buvo tas lemtingas išbandymas, kuris jam parūpino gerą darbą. Tai tik dar kartą įrodė, kad visada reikia dėti visas pastangas ties savo tikslais – niekada nežinosi, kas tave stebi ir kas tave įvertina.

Reklama