Skip to main content

70-metė moteris pasiryžo kardinaliems išvaizdos pokyčiams, tačiau apie tokį rezultatą ji net nesvajojo

Christopher Hopkins yra stilistas, kurio veiklą dažniausiai apibūdina kaip “Pokyčių vyrukas”. Vyras jau du dešimtmečius aistringai dirba savo darbą kardinaliai pakeisdamas klienčių išvaizdą. Naujausia ir žiūrovų mėgstamiausia Christopher rubrika dabar yra “Kardinalūs pokyčiai”.

Reklama

Jis filmuoja trumpus prieš ir po video, kuriuose žavingos brandaus amžiaus klientės trokšta naujų pokyčių. Jo video sulaukia didelio populiarumo, nes jis įkvepia ir kitas moteris, kurios masto, kad joms per vėlu atrodyti gražiai ar madingai.

Štai 70-mečio sulaukusi Pat kreipėsi į Christopher norėdama įžiebti tą ugnelę, degusią joje ilgus metus nuo pat jaunystės. Ji papasakojo, kad net būdama paauglė, ji buvo labai patraukli ir sulaukdavo daug dėmesio.

Reklama

Pat pasakojo, kad jos močiutė kadaise būdama net brandaus amžiaus sugebėdavo atsukti į save žvilgsnius vos įėjus į kambarį. Pat pagalvojo, kad jos solidus jubiliejus yra vertas pokyčių, tad pasiryžo atsijauninti Christopher pagalba.

Reklama

Tačiau to, kad ji vos per porą valandų atjaunės net 20 metų, Pat tikrai nesitikėjo. Akimirksniu galima buvo pastebėti pokyčius moters elgsenoje kai ji pamatė save veidrodyje. Ji akivaizdžiai su pasimėgavimu jautėsi elegantiška, patraukli ir net seksuali.

Jos šypsena nedingo iš jos veido nė akimirkai, o jos juokelis apie tai, kad dabar teks kasdien valytis dantis, prajuokino visus buvusius salone. Moteriai svarbu buvo išeiti iš salono su tokia išvaizda, kuri nekeltų aplinkiniams klausimo – čia vyras ar moteris. Tačiau Christopher padarė kur kas daugiau. Pat iš nuobodžios senutės tapo elegantiška ir jaunatviška dama, kuri ir vėl kaip jaunystėje atkreips visų dėmėsį į save. “Gera tai susigrąžinti” – apie savo moteriškumo jausmą kalbėjo Pat. 

Video su moters pokyčiais:

Reklama