Skip to main content

80-metę moterį talentų šou scenoje žiūrovai ir teisėjai pasitiko su pašaipomis, tačiau po minutės visi išsižiojo, o juoką pakeitė ovacijos

Kai 80-metė Sarah Patricia Jones, arba kitaip vadinama Paddy su savo partneriu Niko užlipo ant “Britų talentai” scenos, jie nesitikėjo tokio šalto pasitikimo. Pora atrodė keistai tiek žiūrovams salėje, tiek garsiems teisėjams.

Reklama

Akivaizdus didelis amžiaus skirtumas kėlė daug klausimų vienam iš teisėjų. Paddy tuo metu buvo 80, o Niko – 45-eri. Vienas iš teisėjų paklausė, kokie santykiai sieja juodu ir sužinojo, kad jie yra šokių partneriai. Visus buvusius salėje užlūdo skepticizmas, kuris prasidėjo nuo poros išvaizdos vertinimo. Dabar visa salė abejojo, ką gražaus gali parodyti 80-metė senolė.

Netrukus pora pradėjo savo pasirodymą, kurio pradžia nesužavėjo nei teisėjų, kurie pradėjo net žiovauti, nei studijos žiūrovų. Salėje kilo įtampa ir abejonės dėl šio pasirodymo augo sekundėmis. Tačiau staiga muzikos ritmas pakito ir iš nuobodaus lėto šokio pasirodymas transformavosi į greitą ir įspūdingą salsos šokį.

Reklama

Niekas negalėjo patikėti, kad 80-metė moteris gali taip įspūdingai atlikti įvairius akrobatinius šokių judesius. Kiekvieną ekstremalesnį šokių judesį lydėjo žiūrovų aikčiojimai ir nuostaba. niekas nesugebėjo paslėpti susižavėjimo išskirtine pora ir jų pasirodymu.

Reklama

Nenuostabu buvo tai, kad šokio pabaigoje nuvilnijo garsiausios ovacijos, palaikymo šūksniai ir plojimai atsistojus. Viena iš teisėjų net nuspaudė auksinį mygtuką, kuris reiškė kad jie garantuotai patenka į tiesioginio eterio pasirodymų etapą.

Paddy negalėjo paslėpti susijaudinimo ir džiaugsmo ašarų pamačiusi, kad jos svajonė šokti patinka žiūrovams. Paddy trumpai papasakojo apie savo gyvenimą ir kelią, vedusį į šokių aikštelę.

Paddy šokis britų talentų atrankoje:

Moteris visą gyvenimą svajojo profesionaliai šokti, tačiau ištekėjusi ir susilaukusi 4 vaikų ji visą savo gyvenimą skyrė šeimai. Sulaukusi pensinio amžiaus ji su vyru persikraustė gyventi į Ispaniją, kur Paddy pradėjo vėl svajoti apie pasirodymus scenoje.

Reklama

Paddy vyras tuo metu susirgo vėžiu ir po 2 metų mirė. Moteris labai liūdnai pergyveno vyro netektį, tačiau su laiku nusprendė atsistoti ant kojų ir savo laisvalaikį leisti naudingai. Moteris visą gyvenimą svajojo pasiekti šlovę šokių aikštelėje, tačiau ji niekada neplanavo to siekti tokiame amžiuje.

Reklama

Ispanijoje ji sutiko Niko, kuris sužavėtas moters užsispyrimo pradėjo treniruotis kartu su Paddy. Po poros metų jie buvo taip pažengę, kad dalyvavo ispaniškame talentų šou ir jį laimėjo. Tačiau jų šlovė kaip griaustinis iš giedro dangaus užklupo juos būtent po pasirodymo britų talentų šou.

Nors jie jo nelaimėjo, tačiau šokių pora įgijo didelę gausybę gerbėjų visame pasaulyje. Po 5 metų Paddy ir Niko vėl pasirodė televizijos ekranuose. Tada būdama jau 85-erių metų senolė vėl pribloškė visus žiūrovus akrobatiniais šokiais ir vėl gavo auksinio mygtuko atneštą galimybę šokti finaliniuose “Amerikos talentai: čempionai” laidose.

Nenuostabu, kodėl ši moteris sulaukė tokios šlovės. Tai ypatingai retas ir įkvepiantis atvejis, kai tokio amžiaus asmuo užsiima tokiais ekstremaliais ir įspūdingais sportiniais šokiais. Paddy iki šios dienos priklauso Gineso rekordas, kuris skelbia, kad ji yra vyriausia akrobatinių šokių meistrė pasaulyje. Iš šios nuostabios moters galima pasimokyti užsispyrimo, atkaklumo siekiant svajonių ir drąsos jas pildyti.

Paddy ir Niko Amerikos talentų šou:

Reklama