Skip to main content

9 mėnesių mergaitei buvo prognozuojama mirtis dėl baisios ligos, tačiau jos auklė padarė kai ką netikėto

Kiekviena moteris, dirbusi aukle žino, kokia atsakomybė tenka jos pečiams. Tai labai atsakingas darbas, kartais reikalaujantis didelio pasiaukojimo ir atsidavimo. Tačiau gyvenime būna atvejų, kai norisi padaryti atrodo net neįmanomus dalykus.

Reklama

22-iejų metų Kiersten Miles prižiūrėjo 3 George ir Farra Rosko vaikus vos kelias savaites, kai tėvai sužinojo baisią naujieną. Mažajai Talia buvo diagnozuota reta bakterinė kepenų liga ir jai skubiai reikėjo transplantacijos.

Kitu atveju – mergaitei buvo prognozuojama mirtis. Štai tada Rosko šeimoje įvyko tai, kurio nesitikėjo niekas – Kiersten nusprendė atlikti testą, ar ji galėtų būti mažylės donore. Neseniai sutikta mergina, kuri tiesiog susirado laikiną darbą tam, kad sumokėtų už studijas, dabar nori padaryti kai ką nepamatuojamo.

Reklama

Tėvai nežinojo, kaip reaguoti į tokį atsidavimą, nes tokio pasiaukojimo, ypač iš svetimo žmogaus, nepamatysi niekur. Kiersten sekančius 6 mėnesius atliko įvairius testus ir jų rezultatai parodė, kad ji yra ideali donorė mažylei Talia.

Reklama

Merginai neliko jokios abejonės dėl to, ar padėti mergaitei išgyventi. Nors operacija yra labai sudėtinga ir kyla daug pavojų tiek mažylei tiek jos donorei, auklė nesuabejojo nei vienai minutei, kad jai lemta ištiesti pagalbos ranką.

Operacijai neliko jokių kliūčių, tad Kiersten ir Talia buvo paruoštos 14 valandų trunkančiai operacijai. Transplantacija įvyko sėkmingai, o netrukus auklė ir mažylė pasveiko ir vėl galėjo mėgautis viena kitos kompanija.

Reklama

Dabar niekas net nepatikėtų, kad neseniai ši mergaitė turėjo iškęsti gyvybei pavojingą operaciją. Dėkingumo, kurį jaučia tėvai, negalima net apsakyti – tokio pasiaukojimo kitam žmogui pasaulyje reta.

Reklama

Šiandien, kai atrodo, kad dauguma žmonių savanaudžiai ir rūpinasi tik savo reikalais, Kirsten žingsnis sugriauna visus stereotipus. Ši istorija parodo, kad dar egzistuoja tikri herojai, kurie pasiryžę atiduoti net dalį savęs vardan kito.

Reklama