Skip to main content

Anna Kournikova ir Enrique Iglesias kartu jau daugiau nei 20 metų, o taip atrodo jų neįtikėtino grožio vaikai

Vargu ar pasaulyje rastume žmogų, kuris nežinotų dainininko Enrique Iglesias. Profesionalią muzikinę karjerą vyras pradėjo dar 1995 metais, o jo dainos įvairiose platformose yra perklausomos šimtus milijonų kartų.

Nuo pat vaikystės Enrique nemėgo išskirti savo stiliumi, todėl jo įprasti drabužiai buvo džinsai, marškinėliai ir kepuraitė. Šiandien žinomam dainininkui jau 46-eri metai, tačiau jo stilius visiškai nepasikeitė.

Vyras nemėgsta viešinti savo asmeninio gyvenimo, tačiau su savo mylimąja Anna Kournikova kartu jau 20 metų!

Reklama

Nuo mažų dienų Anna Kournikova susidomėjo tenisu ir pradėjo sportuoti profesionaliai, o sulaukusi penkiolikos metų ji jau dalyvavo Olimpinėse žaidynėse. Moteris yra ne tik teniso superžvaigždė, bet ir modelis, o populiariausi pasaulio žurnalai yra pilni jos nuotraukų. Šias metais Annai sukako 40 metų.

2001 metais tenisininkė buvo pakviesta nusifilmuoti viename dainininko muzikiniame klipe. Jame Anna ir Enrique turėjo atlikti įsimylėjelių vaidmenį, tačiau labai greitai romantiški jausmai persikėlė ir į realų gyvenimą.

Enrique ir Anna pradėjo susitikinėti, o praėjus keliems mėnesiams sportininkė persikėlė gyventi pas savo mylimąjį.

Reklama

2017-ais metais Anna pastojo, o tų pačių metų gruodį pasaulį išvydo nuostabūs dvynukai. Visai netrukus, gruodžio 16 dieną, dvynukams Lucy ir Nicholas sukaks ketveri metai.

Žinomas dainininkas sako, kad dvynukai yra labai išdykę ir nuolat reikalauja tėvų dėmesio. Lucy labai mėgsta šokius, o Nicholas mieliau piešia.

Reklama

Enrique ir Anna buvo neįtikėtinai laimingi, kai šeimą papildė du nuostabūs vaikai. Žinoma pora juokauja, kad paaugęs Nicholas galės padėti tėčiui remontuojant namus, o mažoji Lucy taps neatsiejama mamos pagalbininke virtuvėje.

2020-ųjų pradžioje gerbėjai liko maloniai nustebinti, kai pora pranešė apie dar vienos dukros gimimą. Mergaitei buvo duotas Mary vardas. Vos tik Anna pasidalino keliomis dukros nuotraukomis, visi vienbalsiai pradėjo teigti, jog ji bus tokia pat gražuolė kaip ir jos mama.

Kokia graži šeima!

Reklama