Skip to main content

Anūkė papasakojo savo močiutei apie vyro neištikimybę. Išmintinga moteris davė pamoką, kurią anūkė prisimins visą gyvenimą

Moteris visiškai atsitiktinai sužinojo, kad pastaruosius tris metus jos vyras buvo neištikimas. Ji ilgą laiką galvojo, kad turi patį geriausią vyrą pasaulyje, tačiau viskas buvo tik viena didelė apgaulė. Visas moters gyvenimas pradėjo griūti lyg kortų namelis ir ji nežinojo, kaip elgtis toliau. Galiausiai ji kreipėsi į savo močiutę ir paprašė patarimo. Išmintingos moters atsakymas privertė anūkę visiems laikams pakeisti savo požiūrį į gyvenimą.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Močiutė buvo vienintelis žmogus, kuriuo išduota moteris pilnai pasitikėjo. Jos namuose anūkė galėjo atskleisti visas savo paslaptis ir niekada nebūti už tai pasmerkta.

Močiutė išklausė anūkės istoriją, paėmė tris puodus ir juose užvirė vandenį.

Asociatyvi nuotrauka

Į pirmąjį puodą močiutė įdėjo morką, į antrą kiaušinį, o į trečią įpylė maltos kavos. Anūkė niekaip negalėjo suprasti, kodėl močiutė užsiima tokiais keistais dalykais.

Galiausiai garbaus amžiaus moteris pradėjo kalbėti:

– Štai, paimk morką į rankas. Ką jauti?

– Morka minkšta, kiaušinis kietas, o kava labai aromatinga ir skani. Močiute, gal paaiškinsi, ką tu čia bandai parodyti? Aš juk laukiu tavo patarimo, – susierzino anūkė.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

– Mieloji, tu visą gyvenimą kažkur skubi ir pažiūrėk, kas iš to išėjo… Aš tiesiog noriu parodyti, kaip reikia susitvarkyti su iškilusiais sunkumais. Pabandyk įsivaizduoti, kad verdantis vanduo yra gyvenimo sunkumai. Dabar pažiūrėk, ką jis padarė su morka. Ji tapo minkšta ir per daug paklusni. Nors kadaise buvo labai kieta…

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Kas nutiko kiaušiniui? Jis buvo trapus ir skystas, tačiau visi sunkumai jį užgrūdino ir jis tapo tvirtas viduje. O kava? Ji sugebėjo ne tik pati pasikeisti, bet ir pakeitė viską aplinkui. Taigi pati nuspręsk: kuo save laikai ir kurį kelią pasirinksi kovoje su sunkumais? – močiutė užbaigė savo pamokančią istoriją.

Kiekvienas žmogus turi skirtingą charakterį, todėl ir su iškilusiais sunkumais tvarkosi skirtingai. Tačiau kiekvienas gali nuspręsti, kaip priimti užklupusius sunkumus: tapti minkštu, stipriu ar kardinaliai pakeisti aplinką ir gauti maksimalią naudą sau.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama