Skip to main content

“Aš daugiau negalėsiu ateiti į mokyklą” pasakė 12-metis mokytojui. Sužinojęs priežastį, mokytojas nusprendė pakeisti visą savo gyvenimą

Ši istorija prasidėjo dar 2018-ais metais. Matematikos mokytojas Finn Lanning užbaigė pamoką ir prie jo priėjo jo mokinys vardu Damien. Damien buvo vienas iš naujų mokinių tais metais, tačiau per porą mėnesių jis tikrai paliko teigiamą įspūdį.

Reklama

Finn pasakojo, kad Damien buvo visada šmaikštus, pasitikintis savimi ir sumanu berniukas. Tačiau dieną prieš padėkos dienos laisvadienius Damien atėjo atsisveikinti su mokytoju ir pasakyti, kad jis tikriausiai negrįš į mokyklą.

Tą dieną jis sužinojo, kad berniukas yra globos sistemoje ir tuo pat metu kovoja su sunkia inkstų liga, kuri reikalauja didelės medicininės priežiūros. Jis prisipažino, kad šeima, kurioje jis dabar gyvena, jo atsisako ir jam teks gyventi ligoninėje, nes naujos šeimos jam negali rasti.

Reklama

Niekas nenorėjo priglausti sergančio berniuko, o tai tik dar labiau kenkė jo sveikatai ir gyvybei. Kuo ilgiau Damien neturėjo stabilių namų, tuo ilgiau jis lauks eilėje donoro insktui gauti. Finn buvo tiesiog apstulbęs dėl tokios situacijos, o jo širdis tiesiog plyšo.

Reklama

Viengungis mokytojas, sėdėdamas priešais berniuką, net nesugebėjo rasti tinkamų žodžių. Po šventinio laikotarpio Finn lankė ligoninėje gulintį berniuką, kuriam buvo atliekamos net 12-kos valandų dializės, nes jo inkstai nustojo veikti. Jis taip pat buvo pašalintas iš laukiančiųjų donoro sąrašo, nes Damien nebeturėjo jokių juo besirūpinančių žmonių.

Pagal įstatymus, tokie beglobiai neoperuojami dėl to, kad nebus kam juo pasirūpinti po operacijos ir ilgu reabilitacijos laikotarpiu. Finn žinojo, kad jis turi kažką dėl berniuko padaryti, todėl jis nusprendė apversti savo gyvenimą aukštyn kojomis. Niekada negalvojęs tapti tėčiu, viengungis nusprendė tapti Damien globėju.

Reklama

Jis greitai per porą mėnesių išlaikė visus pasiruošiamuosius kursus ir greitai berniukas apsigyveno savo mokytojo bute. Visas gyvenimas kardinaliai pasikeitė abiems. Berniukas, giliai traumuotas dėl savo nereikalingumo, iš lėto prisileido ir priartėjo prie rūpestingo 37-mečio.

Reklama

Tačiau kaip ir visi vaikai laikinoje globoje, jis nesijuto visiškai saugiai ir galvojo, kad jo kaip ir praeityje vėl atsisakys. Finn, niekada neturėjęs patirties būti tėvu, panaudojo savo žinias dirbant su vaikais mokykloje. Tai buvo netradiciniai tėvo ir sūnaus santykiai, tačiau buvo akivaizdu – jiems abiems viskas tinka ir patinka.

Netrukus Damien buvo suplanuota inksto persodinimo operacija, kuri praėjo sėkmingai. Per šį visą laiką bendra patirtis taip suartino abu, kad Finn nusprendė reikalus pastūmėti rimtesne linkme.

Jis suprato, kad jis norį įsivaikinti Damien ir duoti jam amžinus saugius namus be baimės vėl būti išmestam. Taip netikėtai Finn atrado savyje tėvystės gyslelę, o labiausiai jis mėgavosi tuo, kad Damien dabar gali būti sveikas, laimingas vaikas.

Visa istorija iš pirmų lūpų anglų kalba :

Reklama