Skip to main content

Ashley pasidalino nuotrauka su savo vaikinu, tačiau visi pradėjo jį įžeidinėti dėl svorio. Netrukus mergina pateikė labai netikėtą atsakymą

Nuo pat pirmos pažinties dienos Ashley ir Christopher suprato, jog yra skirti vienas kitam. Jie susitikinėjo 2,5 metų, o Ashley laikė save “pačia laimingiausia mergina pasaulyje“. Tačiau jauna mergina net nenutuokė, kad jai teks ginti savo vaikiną prieš tūkstančius žmonių visame pasaulyje.

Reklama

Christopher yra ne tik Ashley gyvenimo meilė, bet ir jos geriausias draugas. Abu jie turi puikų humoro jausmą, todėl nusprendė pasilinksminti per merginos pusseserės vestuves, kai ji pagavo nuotakos puokštę.

Nuotraukoje Christopher nustatė suglumusią veido išraišką, o joje atsidūrė ir Ashley tėtis. Ši linksma fotografija gavosi tiesiog puiki!

Ji greitai išplito “Reddit“ socialiniame tinkle, o daugelis internautų pradėjo aptarinėti Christopher išvaizdą. Didžioji dalis komentarų buvo labai žiaurūs:

“Ar jos vaikinas slepiasi kažkur už šio storo džentelmeno?“.

“Šis storulis turėtų džiaugtis, kad tokia mergina nori už jo tekėti. Tai vienintelis jo šansas“.

Reklama

Netrukus Ashley sureagavo į bjaurius komentarus ir pateikė savo atsakymą. Jis sužavėjo tūkstančius žmonių visame pasaulyje.

“Greičiausiai pastebėjote, kad mano ir Christopher nuotrauka tapo virusinė. Tačiau ar matėte komentarus po ja? Jei ne – geriau nežiūrėkite. Aš negaliu patikėti, kaip žmonės sugeba teisti tave, nors net nepažįsta…

Taigi leiskite papasakoti, kaip man pasisekė su mano vaikinu. Galbūt Christopher ir neturi įspūdingų raumenų, tačiau ar tai yra svarbiausias dalykas, renkantis žmogų, su kuriuo nori praleisti visą gyvenimą? Jis yra rūpestingas ir kantrus. Jis kiekvieną dieną stengiasi parodyti, kaip mane myli. Jis yra geriausias mano draugas. Aš myliu jį dėl visų šių dalykų.

Reklama

Vaikystėje dažnai galvojau ir svajojau, kaip mano vyras atrodys ateityje. Ir būtent sutikusi Christopher supratau, kad jis yra tas žmogus! Mes esame puiki komanda!

Užgauliotojai gali tyčiotis ir toliau, tačiau tai visiškai nesutrukdys mūsų meilei“.

Ir iš tiesų niekas nesutrukdė šios poros laimei. Prieš kurį laiką Christopher ir Ashley susituokė ir mėgaujasi gražiu šeimyniniu gyvenimu!

Reklama