Skip to main content

Autobuso vairuotojui įtarimą sukėlė vienas stotelėje sėdintis vyras, todėl nusprendė prieiti prie jo arčiau. Tai, kas nutiko po akimirkos, nustebino visus autobuso keleivius

Mike Blair jau ne vienus metus dirba autobuso vairuotoju Las Vegase. Vyras yra tikras savo srities profesionalas ir puikiai geba pastebėti, jei autobuse įvyko kažkas netikėto ar kuris nors keleivis sunegalavo.

Vieną rugpjūčio dieną Mike važiavo įprastu maršrutu ir sustojo stotelėje pasiimti keleivių. Vairuotoją nustebino tai, kad vyresnio amžiaus vyras liko sėdėti stotelėje.

Reklama

“Pastebėjau, kad vienas garbaus amžiaus vyras neįlipo į autobusą. Jis visiškai nejudėjo iš savo vietos“ – įvykius prisimena Mike Blair.

Tą dieną lauke svilino milžiniškas karštis, o daugelis žmonių pro senuką praėjo net neatkreipdami į jį dėmesio. Vairuotojas suprato, kad senoliui greičiausiai pasireiškė dehidratacija ir išilipęs iš autobuso nuskubėjo į pagalbą.

Mike nusivedė garbaus amžiaus vyrą į autobusą ir pasodino po oro kondicionavimo anga, kad jis greičiau atvėstų. Tuomet dar paprašė gerti kuo daugiau vandens.

Reklama

Maždaug po 10-ies minučių senolis jau galėjo stovėti ant savo kojų. Vairuotojas paprašė dar kurį laiką pabūti autobuse, kol pilnai pavyks atsigauti.

Prieš išlipant iš autobuso senukas padėkojo rūpestingam vairuotojui ir pasakė, kad jam jau 92 metai. Todėl visiškai nenuostabu, jog tokio amžiaus vyro sveikata pablogėjo.

Reklama

Po kurio laiko Mike sulaukė skambučio iš savo viršininko ir pagalvojo, jog kažką prisidirbo. Tačiau direktorius Francis Julien iš to tik nusijuokė.

Paaiškėjo, kad gražų Mike poelgį užfiksavo vienas keleivis ir pasidalino nuotrauka socialiniame tinkle. Būtent čia ją pamatė ir vyro viršininkas.

Tačiau Mike tai padarė ne dėl to, jog išgarsėtų internete… Jis tiesiog norėjo padėti sunegalavusiam vyrui…

Reklama