Skip to main content

Autobusu važiavęs vaikinas pasimetė, kai nepažįstamas vyras paėmė jam už rankos. Tačiau greitai paaiškėjo šio keisto poelgio priežastis

Jeigu viešajame transporte nepažįstamas žmogus paimtų jums už rankos, greičiausiai liktumėte labai nustebę. O vėliau nuostaba pereitų į baimę ir įtarimus: kas šis žmogus ir ko jis iš manęs nori?

Tokioje situacijoje atsidūrė 21-erių vaikinas Godfrey Coutto. Jis važiavo autobusu, kai nepažįstamas vyras paėmė jam už rankos.

Reklama

Kitas keleivis nufotografavo šį įvykį, o vėliau nuotrauka pasidalino socialiniame tinkle Facebook.

Tai buvo įprasta popietė, kai į autobusą įlipo Godfrey Coutto. Tačiau netrukus vaikinas susidūrė su labai keista situacija. Šalia sėdėjęs vyras paėmė jam už rankos.

Godfrey buvo labai nustebęs, tačiau bandė suvokti šio poelgio esmę. Tuo tarpu šalia sėdintis vyras laikėsi tvirtai įsikibęs į ranką.

21-erių vaikinas pradėjo jaustis nejaukiai ir pamanė, kad tai kokia nors išdaiga. Tačiau užuot atsitraukęs, Godfrey leido nepažįstamajam laikyti už rankos, o vėliau ir padėti galvą ant peties.

Reklama

Jis suprato, kad nepažįstamas vyras yra kažkuo kitoks.

“Aš tiesiog leidau jam laikytis už mano rankos. Kartais reikia nebūti savanaudžiu ir padėti kitam žmogui“ – pasakojo vaikinas.

Netrukus autobuse pasirodė nepažįstamo vyro giminaitis ir padėkojo Godfrey už jo geraširdiškumą.

Reklama

Paaiškėjo, kad už rankos besilaikiusio nepažįstamojo vardas yra Robertas. Vyras yra neįgalus, todėl laikydamasis už vaikino jis jautėsi saugiau. Tai jam nepaprastai padėjo.

Godfrey suprato, kad Robertas turi specialiųjų poreikių ir tiesiog norėjo jaustis saugiai.

Labai kilnus vaikino poelgis!

Reklama