Skip to main content

Baro savininkas peržiūrėjo kamerų įrašus ir išsiaiškino, kas pasisavino jo klientės piniginę. Tačiau niekas nesitikėjo, kad vyras taip pasielgs su apsivogusiu jaunuoliu

Jimmy Gilleece priklausančiame bare visada atsiranda daiktų, kuriuos pameta įkaušę baro lankytojai. Tačiau vieną dieną su juo susisiekė labai nusiminusi moteris, kuri bare pametė savo piniginę, kurioje buvo labai vertingas vestuvių žiedas.

Reklama

Jimmy iš moters desperatiško pagalbos prašymo suprato, kad negali nepadėti moteriai, todėl rasti tą piniginę tapo jo savotiška misija. Jis peržiūrėjo daugiau nei 12-os kamerų vaizdo įrašus ir po 3 valandų paieškų jis pamatė daiktą, kurio ieškojo. Piniginė buvo pamesta ant baro suoliuko lauke.

Tačiau jis taip pat pamatė, kad šalia tos piniginės trynėsi benamis jaunuolis, kuris ją ir pasiėmė. Jimmy užtruko porą dienų, tačiau jis rado jaunuolį, kuris prisipažino jam apie tai, ką padarė. Piniginės vagis buvo benamis vardu Rivers Prather.

Reklama

17-metis Rivers atsidūrė gatvėje tada, kai po konflikto su mama jis paliko namus ir bandė gyventi vienas. Tačiau nesugebėjęs užsidirbti pakankamai nuomai, jis atsidūrė gatvėje. Vaikinas papasakojo, kad iš piniginės pasiėmė grynuosius ir išmetė piniginę į netoliese esantį kanalą.

Reklama

Vyras suprato, kad žiedas turi būti vis dar piniginėje. Jimmy sužinojo kurioje vietoje Rivers išmetė piniginę ir pasamdė narus, kurie surastų piniginę su žiedu kanalo dugne. Jam pasisekė ir profesionalai ištraukė peršlapusią piniginę su brangiu papuošalu, kurį jis netrukus grąžino nepaprastai sujaudintai klientei.

Jimmy jau padarė daugiau, nei jis privalėjo, tačiau jis vis dar galvojo, kad tai ne pabaiga. Jis susimąstė, kaip pasielgti su jaunuoliu, pavogusiu moters piniginę. Jimmy žinojo, kad vaikinas turėjo galimybę rastą piniginę tiesiog atiduoti, tačiau jis pasirinko pasiimti pinigus ir galbūt tą dieną pirmą kartą pavalgyti už juos.

Reklama

Jis nusprendė nebūti Rivers teisėju ir neįdavė jo policijai. Vietoje to, Jimmy pasikvietė jaunuolį gyventi į savo namus. Vaikinas nežinojo, kaip reaguoti į tokį vyro gerumą, tačiau jis neatsisakė pagalbos ir dabar visais įmanomais būdais stengiasi jam atsidėkoti.

Reklama

Dabar Rivers turi net du darbus, vienas iš kurių yra pagalba Jimmy bare. Jis padeda užpildyti lentynas, prižiūrėti tvarką ir kitaip prisideda prie buities priežiūros. Labai greitai su tokiu palaikymu vaikinas sugebės atsistoti ant kojų ir žengti tvirtai ir savarankiškai į šviesesnę ateitį.

Kai Jimmy surado, kas paėmė piniginę, jis tiesiog galėjo įduoti vaikinuką policijai ir toliau gyventi savo gyvenimą. Tačiau jis pasirinko veikti kitu ir tikriausiai pačiu efektyviausiu būdu – su atjauta, užuojauta, gerumu ir žmogiškumu. Tokios asmenybės yra tikrų tikriausias pavyzdys mūsų visuomenei.

Reklama