Skip to main content

Berniukas mirė, prieš tai palikdamas didelę dėmę ant kilimo. Po daugiau nei dešimtmečio jo mama pažvelgė į tą pačią mėlyną dėmę ir viską suprato

Turbūt daugelis mamų sutiks, kad gyvenimas su vaikais ir kupinas streso ir netvarkos. Atrodo, kad jau atlieki visus namų ruošos darbus, tačiau čia pat atsiranda nauja skalbinių krūva ir naujos dėmės.

Nenuostabu, kad kartais mamų kantrybė išsenka ir jos pratrūksta.

Heather Duckworth yra viena tokių mamų, tačiau šiandien ji nori perduoti svarbią žinutę visoms pasaulio mamoms. Deja, tačiau tam suprasti reikėjo didelės tragedijos šeimoje.

Heather sūnui Jacob buvo vos šešeri metai, kai jo gyvybę pasiglemžė vėžys…

Reklama

Po 12 metų moteris nusprendė pasidalinti viena istorija “Facebook“ socialiniame tinkle, kurią pavadino “Mėlyna dėmė“.

Viskas prasidėjo, kai Heather pamatė daugybę purvo namuose, kurį iš lauko parnešė mažametė dukra. Mama supyko ant dukros, tačiau tą akimirką ji prisiminė kitą dėmę…

Dėmę, kuri buvo padaryta prieš 12 metų. Tuo metu moteris augino trynukus ir keturmetį sūnų.

Tą vakarą Heather bandė nuvaryti visus berniukos į lovą. Auginant keturis mažamečius vaikus gyvenimas virsta tikru chaosu.

Didžiąja dienos dalį mama praleisdavo besivaikydama savo berniukus.

“Mano rankos nuolatos būdavo pilnos, tačiau ir širdis buvo pilna“.

Reklama

Tą vakarą, prieš 12 metų, mama vaikėsi savo sūnus po visus namus ir bandė juos paguldyti į lovą. Tačiau netrukus ji pamatė didelę mėlyną dėmę ant balto kilimo.

Mažasis Jacob stovėjo su sulaužytu rašikliu rankose, o rašas buvo išsiliejęs ant viso kilimo. Nereikia net sakyti, kad daugiavaikė mama pratrūko…

Reklama

“Tą akimirką be proto supykau ir pagriebusi Jacobą nunešiau į vonią praustis. Tuo tarpu vyras bandė išvalyti mėlyną dėmę nuo svetainės kilimo. Jaučiausi visiškai išsekusi ir palūžusi. Buvau labai pikta. Bet aš pykau ne ant sūnaus, kuris atrodė kaip Smurfas. Pykau ant savęs. Kodėl aš palikau rašiklį ant stalo, kur mano dvimetis sūnus gali jį pasiekti?

Šiuose namuose gyvenome vos pusę metų, o kilimas jau sudirbtas. Užmigdę vaikus dar kelias valandas bandėmę valyti kilimą, tačiau dėmė liko“.

Į namus buvo atvykę profesionalūs valytojai, tačiau ir jiems nepavyko išvalyti dėmės.

Tą mėlyna dėmė nuolat erzino moterį.

“Aš tiesiog nekenčiau tos mėlynos dėmės“ – sako Heather.

Tačiau labai greitai ji tapo visiškai nereikšminga… Netrukus Jacobui buvo diagnozuotas vėžys, o po dvejus metus trukusios kovos jis mirė…

Reklama

Berniukas iškeliavo į dangų, o mėlyna dėmė liko.

“Ta mėlyna dėmė niekur nedingo. Net ir šiandien ji yra namuose. Tai mano sūnaus prisiminimas. Kaip aš tada susierzinau, dėl kažkokios sumautos dėmės“.

Heather nori, jog visos mamos suprastų, kad maži vaikai nuolat kels chaosą namuose. Vaikų auginimas yra nepaprastai sunkus procesas, kuris priverčia kasdien susidurti su naujais iššūkiais.

Reklama

Šiandien mėlyna dėmė moteriai primena, kad gyvenimas su mažamečiais vaikais gali būti sunkus, tačiau taip gyventi verta.

Ši dėmė primena, kad nereikia nervuotis dėl mažų dalykų. Daiktai yra tik daiktai, o žmonės – neįkainojami.

Rūpinkitės tik svarbiausiais dalykais savo gyvenime.

Heather sako, kad dabar galėtų gyventi su milijonais dėmių namuose, jei tik dar kartą turėtų galimybę susitikti su savo sūnumi.

Vietoj pykčių, moteris siūlo visiems pasimėgauti gražiomis gyvenimo akimirkomis su brangiais žmonėmis…

Reklama