Skip to main content

Berniukas pamatė, kaip agresyvus šuo ruošėsi užpulti jo sesę. Tam, kad apginti sesę, jis pasiaukojo pats

Vyresniojo brolio rolė visada pasižymi dideliu noru apginti savo mažesnė brolį ar sesę. Nors kartais būna, kad vaikai augdami tokio ryšio neužmezga, tačiau dažniausiai šeimose užauga vienas kitą mylintys vaikai.

Reklama

Štai berniukas iš Vajomingo valstijos JAV, parodė visai kitą atsidavimo savo sesei lygį. Šešiametis Bridger Walker išdrįso surizikuoti savo gyvybe gelbėjant savo 4-erių metų sesutę labai baisioje situacijoje.

Vieną dieną abu vaikai žaidė lauke kai pastebėjo šunį, kuris atrodė agresyvus ir buvo besiruošiantis pulti. Bridger neuždelsė nė sekundės, kai atsistojo priešais savo sesę ją paslėpdamas už nugaros. Jis paaukojo save tam, kad galimai išgelbėtų sesers gyvybę.

Reklama

Šuo puolė ir stipriai sukandžiojo berniuko veidą. Ištrūkęs iš šuns nasrų Bridger griebė sesės ranką ir nubėgo namo. Drąsuolis patyrė labai didelę traumą veide, o jo žaizdos buvo susiūtos net 90-čia siūlių!

Reklama

Laimei jis papuolė į gero chirurgo rankas, kuris pasistengė, kad berniuko veidas būtų atstatytas maksimaliai. Šią istoriją netrukus internete papasakojo Bridger teta, kuri nė nesitikėjo labai didelio atsako ir galybės pozityvių komentarų.

Daugelis žmonių jautėsi įkvėpti berniuko nesavanaudiškumo ir siuntė linkėjimus greičiau pasveikti. Netrukus apie berniuko žygdarbį sužinojo ir jo mėgstamiausi Marvel fantastinių filmų herojai.

Reklama

Mėgstamiausio berniuko filmo “Keršytojai” aktoriai asmeniškai išsiuntė sveikinimus berniukui ir patys vadino jį bebaimiu herojumi. Didžiausią nuostabą galbūt kelia net berniuko žodžiai, kuriuos po įvykio jis pasakė savo tetai.

Reklama

“Jeigu kam nors reikėjo mirti [to įvykio metu] , tai turėjau būti aš” – sakė Bridger. Internautai skatino berniuko tetą Nicole sukurti lėšų rinkimo kampaniją, kurioje berniukui visi norintys jį pasveikinti ir padėkoti, galėtų nusiųsti pinigėlių.

Tačiau berniukas vietoje lėšų sau paprašė norinčių paaukoti skirti savo dėmesį labdaros fondui, dirbančiam su karo veteranais. Bridger domisi geologija, todėl savo gerbėjų internete berniukas tepaprašė įvairių akmenų ar uolienų jo kolekcijai. Tačiau berniuko poelgiu susižavėje menininkai nusprendė berniuką nudžiuginti piešiniu jo garbei.

Štai šis nesavanaudiškas ir drąsus 6-mečio poelgis parodo, kiek daug suaugę gali išmokti iš savo vaikų.

Reklama