Skip to main content

Biologinė motina išmetė kūdikį į šiukšlyną, kai jam buvo vos dvi dienos. Berniukui buvo piešiama niūri ateitis, tačiau šiandien visi negali patikėti, kuo jis tapo

Mes labai dažnai žiūrėdami į sėkmingus ir daug pasiekusius žmones darome prielaidą, kad jie gimė turtingoje, geroje šeimoje, kurioje niekada nieko netrūko, ypač finansiškai. Nors iš tiesų, gimti pasiturinčioje šeimoje dažnai garantuoja kur kas lengvesnį šuolį į visuomenės elitą, lengvesnį kelią į sėkmę, ne visos kvapą gniaužiančios sėkmės istorijos prasideda taip pat paprastai. Žmogus, apie kurį šiandien papasakosime, gyvenimą pradėjo ten, kur niekas iš mūsų nebuvome ir niekada nenorėtumėme būti.

Reklama

Freddie Figgers šiandien sako, kad teoriškai jo šiame pasaulyje neturėtų būti. Jis turėjo mirti ten, kur jį paliko mama pirmą jo gyvenimo dieną – šiukšlių dežėje. Tačiau tą kartą jo likimą sprendė ne jį pagimdžiusi “motina”, bet aukštesnės jėgos. Mažylis buvo išgelbėtas ir vos per keletą dienų nuo didžiausio savo košmaro, jis atsidūrė mylinčios poros glėbyje. Nathan ir Betty Figgers žinojo, kad šis mažylis atsirado jų gyvenime ne veltui, o jie jo gyvenime ne veltui taip pat.

Jie stengėsi nuo mažų dienų skirti kuo daugiau meilės ir rūpesčio vaikui, tam, kad jis niekada nepasijustų daugiau nereikalingas. Taip, kaip jis buvo nereikalingas savo biologinei mamai. Freddie augo paprastoje, bet mylinčioje šeimoje. Su laiku, tėvai pastebėjo, kad Freddie yra kitoks, jį domino kitokie dalykai, nei jo bendraamžius.

Reklama

Matydamas savo sūnaus susidomėjimą elektronika, Nathan padovanojo sūnui jo pirmąjį kompiuterį, kai jam buvo devyneri. Tai buvo vos veikiantis 1989 metų kompiuteris, kuris po trumpo naudojimosi nustojo veikti. Tačiau iki savo 12-tojo gimtadienio Freddie sugebėjo tą kompiuterį išrinkti ir surinkti atgal net keletą kartų ir sutaisyti jį kiekvieną kartą vis geriau. Freddie pripažįsta, kad tą patį vintažinį kompiuterį jis turi iki šiol.

Reklama

Taip prasidėjo jo nepamatuojama aistra kompiuteriams ir technologinėms inovacijoms. Jau tada tėvai su nerimu stebėjo tai, kaip Freddie gyvenimas klostosi. Tai buvo visai ne taip, kaip jo bendraamžiams. Berniukas buvo stebėtinai protingas, o 15-kos metų, jis jau turėjo savo įmonę. Jo verslas užsiėmė duomenų saugojimo serveriuose paslaugomis, kurios buvo itin aktualios po to, kai dėl įvairių priežasčių įvairių įmonių duomenų bazės tiesiog dingdavo.

Tokia mintis jam kilo tada, kai Alabamos valstiją nusiaubė viesulas ir viena automobilių pardavimo atstovybė prarado visus savo kompiuterio failus. Siekdamas užkirsti kelią tokiai pačiai situacijai ateityje, Freddie rado būdą, kaip sukurti atsarginę savo informacijos kopiją nuotoliniame serveryje. Tada jis neturėjo prabangaus biuro ir visa tai darė tik savo kieme. Tačiau pats didžiausias vaikino potencialas atsiskleidė ateityje.

Reklama

Freddie žinojo apie visą savo kūdikystės istoriją, jis žinojo, kad jo gyvenimas tada nenutrūko dėl ypatingos priežasties. Tikriausiai todėl, kad Freddie protas veikė genialiai. O jo išradimus formavo ne tik žinios, bet ir meilė savo šeimai. Kai vaikinas pastebėjo, kad jo tėvas Nathan tapo užmaršus, šeimą užgriuvo sunki žinia. Nathan pradėjo sirgti Alzheimerio liga. Tai pastūmėjo Freddie protą vėl imtis darbo ir išrasti tai, kas bus naudinga jo tėčiui ir milijonams kitų žmonių.

Reklama

Kai Nathan liga progresavo, jis kartais pamiršdavo užsimauti kelnes. Tačiau jis niekada niekur neidavo be savo mėgstamų batų. Saugumui užtikrinti, Freddie sukurė specialų įdėklą į batus, kurie sektų ligonį jam nuklydus kur nors iš namų. Jame net buvo įmontuoti garsiakalbiai, per kuriuos artimieji galėtų komunikuoti tėčiu, jei to prireiktų.

Metęs mokyklą ir įkūręs savo telekomunikacijų įmonę „Figgers Communication“, Freddie skynė savo kelią į sėkmę, tuo pat metu kurdamas kažką naudingo ir prieinamo žmonėms, kuriems reikėjo labiausiai pagalbos. Kurdamas kompiuterines programas, vaikinas siekia kovoti su farmacijos kompanijomis, kurios pelnosi iš ligonių milžiniškomis sumomis. Pavyzdžiui, jis siekia paleisti į prekybą pigų, bet labai efektuvų prietaisą diabetikams.

Jo informacija visą parą, 7 dienas per savaitę bus perduodama į programą, kuri reguliuos paciento savijautą. Šiandien, būdamas 29 metų, Freddie jau yra labai sėkmingas išradėjas ir verslininkas. Jo telekomunikacijų bendrovė vertinama daugiau nei 62 mln. dolerių. Niekas negalėjo net nuspėti, kad vaiko, išmesto į šiukšlių dėžę, gyvenimas pasisuks tokia linkme. Tik pagalvokite, kad toks žmogus, kuris savo gyvenime padarys daug gero visuomenei, būtų negimęs ar gimęs ir miręs pirmosiomis savo gyvenimo dienomis?

Tai būtų didelis praradimas pasauliui, kuriam tokių žmonių kaip Freddie labai reikia. Ne ką mažesnį “Ačiū” reikia pasakyti ir jo tėvams, kurie mylėjo jį kaip savo kūną ir kraują ir suteikė puikų pagrindą šiai asmenybei pasiekti visko, ko jis trokšta. Freddie tikrai yra genijus ir įkvepiantis išradėjas. Jis ne tik protingas ir darbštus, bet ir gimęs su didele širdimi.

„Aš ketinu paveikti šį pasaulį ir pakeisti šiandieną į geresnį rytojų, nes pinigai yra ne kas kita, kaip įrankis, bet su šiuo įrankiu galime paveikti ir pakeisti kasdienį žmonių gyvenimą su galimybėmis.” Freddie Figgers gali būti „kūdikis iš šiukšlyno“, tačiau galvojimas apie savo nelaimingą praeitį nesutrukdė jo sėkmei. Vietoj to, jis tai panaudojo kaip motyvaciją sunkiai dirbti ir siekti savo svajonių.

Reklama