Skip to main content

Bjaurus klasiokas užpylė klijų ant penkiolikmetės merginos plaukų. Tačiau paauglės reakcija į tai sužavėjo tūkstančius žmonių

Patyčios yra viena opiausių problemų pasaulyje, o tai puikiai žino ir penkiolikmetė moksleivė Hannah Combs. Merginai teko susidurti su didelėmis patyčiomis mokykloje, tačiau šiandien jos istorija įkvepia milijonus žmonių visame pasaulyje.

Pradžioje mergina kentė tik nuo žodinių patyčių, tačiau vieną dieną klasiokas peržengė visas ribas ir užpylė didelį kiekį klijų jai ant galvos.

Reklama

Nors moksleivė patyrė pirmo laipsnio nudegimą, jos skriaudikas atsipirko tik griežtų įspėjimu.

Hannah šnekučiavosi su klasiokėmis lauke, kai prie jos pribėgo paauglys ir užpylė didelį kiekį klijų tiesiai ant galvos.

“Man iš karto nudegino galvos odą“ – įvykius prisimena Hannah.

Nereikia nei sakyti, kad paauglės tėtis Christian įsiuto, kai mokykla nusprendė nesiimti išsamesnio tyrimo.

“Ar mokykla neturėtų būti vieta, kur visi vaikai gali jaustis saugiai? Tas žiaurus paauglys turėjo būti išmestas iš mokyklos. Direktorius turėjo pripažinti, kad užpuolikas peržengė visas leistinas ribas“ – pasakoja tėtis.

Deja, bet po užpuolimo neliko kitos išeities, kaip nukirpti gražius Hannah plaukus.

“Plaukai buvo vienas iš retų dalykų, kuris man iš tiesų patiko. Teko juos nukirpti, nors pati nieko nepadariau“ – su liūdesiu sakė mergina.

Reklama

Padėtis buvo daugiau nei beviltiška.

Paauglės mama sukūrė Facebook puslapį “Justice for Hannah“, kuriame aprašė visą istoriją. Netrukus Hannah susilaukė palaikymo iš tūkstančių žmonių visame pasaulyje.

Reklama

“Sulaukiau daugybės žinučių iš žmonių, kurie negali savęs apginti, tačiau norėjo man pasipasakoti. Aš labai noriu padėti žmonėms, kurie atsidūrė panašioje situacijoje. Džiugu ir tai, kad sulaukiau tikrai didelio palaikymo“ – sako moksleivė.

Netrukus merginai parašė kirpėja Nikken ir pasiūlė sutvarkyti šukuoseną visiškai nemokamai.

“Šiandien turėjau ypatingą klientę. Teko nukirpti jaunos merginos plaukus, kuri tapo patyčių auka mokykloje. Nuskutome plaukus vienoje pusėje, tačiau manau, kad viskas atrodo puikiai“ – sakė kirpėja.

Reklama

Hannah be galo džiaugiasi nauja šukuosena ir tiki, kad jos istorija padės kovoti su patyčiomis.

“Nauja šukuosena yra mano atsakas užpuolikui. Tegul jis žino, kad manęs taip lengvai nepalauši ir aš kovosiu“.

“Norėčiau, kad pasaulyje būtų dar daugiau kalbama apie patyčias. Nei vienas nenusipelno būtų užgauliojamas…“ – sako Hannah.

Galima tik žavėtis šios jaunos merginos stiprybe…

Reklama