Skip to main content

Bjaurus klientas sugriebė padavėjai už sėdmenų, tačiau merginos atsakas į tai buvo labai netikėtas

Moterys nuėjo ilgą kelią nuo tų laikų, kai jos atlikdavo tik namų šeimininkės vaidmenį. Šiandien visi žmonės yra lygūs, todėl kiekvienas nusipelno ir atitinkamos pagarbos. Dar prieš 20 ar 30 metų tokia situacija, kaip šioje istorijoje, būtų praleista pro pirštus.

Reklama

Tačiau jauna padavėja sugebėjo pastovėti už save akimirką, kai į jos asmeninę erdvę be leidimo įsiveržė gašlus vyras. Emelia Holden yra išvaizdi mergina, kuri kasdien savo darbe susiduria su daugybe žmonių. Mergina dirbo paprastoje šeimyninėje picerijoje karštą vasaros vakarą.

Ji ruošėsi klientų užsakymui, kai pajuto kažkieno ranką sau ant sėdmenų. Tai buvo praeinantis vyriškis, kuris nusprendė, kad turi teisę liesti merginą be jos leidimo. Tačiau vyras, vardu Ryan Cherwinski, tikrai nežinojo, kad priekabiavimas prie šios merginos prie gero neprives. Emelia iš karto griebė vyrą už pakarpos ir sviedė jį ant staliuko.

Reklama

Ji pradėjo plūsti vyrą, kuris praktiškai seksualiai prie jos priekabiavo. Visas restoranas staiga sukluso dėl šios situacijos, nes jauna mergina tikrai nebuvo patenkinta tokia vyro savivale. Ji nusprendė iškviesti policiją, kuri peržiūrėjusi vaizdo kameras įvertino situaciją.

Reklama

Iš tikrųjų, vyras tyčia griebė merginai už sėdmenų, o ne netyčia prisilietė prie jos praeidamas. Dar paaiškėjo, kad vyras tuo metu vakarieniavo su žmona ir dviem mažametėmis dukromis! Tą dieną jis tikrai nebuvo geru pavyzdžiu savo vaikams… Vyras buvo dviem paroms pasodintas į areštinę ir turėjo sumokėti baudą.

Šį vaizdo įrašą iki šiol peržiūrėjo jau milijonai internautų. Daugybė žmonių siunčia aplodismentus merginai dėl to, kad ji sugebėjo pastovėti už save ir parodė tam vyrui, kur jo rankoms ne vieta.

“Man nesvarbu, kas tu esi. Tačiau tu neturi teisės manęs negerbti” – sakė jauna mergina apie šio gašlūno elgesį.

Reklama

Iš tikrųjų, jau seniai nutolome nuo laikų, kai vyrai galėjo elgtis su moterimis kaip su daiktais. Ši mergina tiesiog įrodė, kad šiuolaikinė moteris nepakęs nepažįstamųjų prisilietimų ten, kur nereikia.

Žymusis video su to vakaro įvykiu:

Reklama