Skip to main content

Būsimi tėvai atsisakė gydytojų siūlymo daryti abortą dėl mažylio deformacijos. Štai kaip šeimyna atrodo šiandien

Tikriausiai nėra nieko nuostabesnio nei naujo šeimos nario laukimas. Svajonėmis apie būsimą gyvenimą jau trise gyvenę Sara ir Chris Heller tikrai nenumanė, kad planinės apžiūros metu gydytojai jiems pasiūlys atsisakyti mažylio.

Reklama

Jie labai laukė šeimos papildymo, tačiau žinia, kad mažylio veidas yra deformuotas, juos sukrėtė. Tačiau didesnį šoką jiems sukėlė gydytojų pasiūlymas darytis abortą. Sužinoję apie mažylio būklę tėvai nė akimirkai nepradėjo jo mylėti mažiau, todėl kalbos apie abortą buvo sustabdytos iš karto.

Atvirkščiai, jie jau žinojo, kad meilės ir rūpesčio šiam mažyliui reikės dar daugiau, todėl jie gali tam jau pasiruošti iš anksto. Ultragarsinis tyrimas atskleidė, kad mažylio gomurys ir lūpa yra nesuaugę. Taip nutinka statistiškai 1 iš 700 gimstančių mažylių ir tai nėra gyvybei pavojinga diagnozė. Nors 75 procentais atvejų tai tėra tik fizinis defektas, kurį šių laikų plastinė chirurgija gali sutvarkyti, kartais veido deformaciją lydi ir kiti neurologiniai sutrikimai. Pora buvo tvirtai pasiryžusi susilaukti savo vaikelio nepaisant jokių sunkumų. Jie mylėjo savo sūnų Brody nepaisant to, kad visiškai dar nežinojo, kaip gimęs jis atrodys iš tikrųjų.

Reklama

Kadangi viešoje erdvėje ir net literatūroje apie šį apsigimimą nėra pakankamai informacijos, nuo lemtingo vizito pas gydytoją Sara nusprendė dalintis savo sūnaus kelione į gyvenimą viešai. Ji pradėjo kalbėtis su kitais šios problemos paliestais tėveliais ir pati dalinosi nuotraukomis ir informacija apie šią deformaciją savo Instagram puslapyje.

Reklama

“Mes norime šviesti kitus žmones apie šią egzistuojančią būklę. Ji nėra itin reta, tad pats metas šalinti visus tabu ir klaidingus įsitikinimus apie šią deformaciją turinčius mažylius” – kalbėjo Sara. Jauni tėveliai buvo perpildyti džiaugsmo kai mažylis Brody atėjo į šį pasaulį.

Jų mažylis buvo kitoks, tačiau meilė jam iš jo tėvų ir artimųjų buvo dar didesnė. Nors dauguma žmonių pamatę Brody buvo mandagūs, tačiau pora sulaukė ir keistų bei įžeidžiančių komentarų dėl elementariausio neišprusimo. Žmonės nustemba pamatę kitokį mažylį ir nesuvaldo savo kartais skaudžių komentarų.

Reklama

Būtent todėl Sara ir pasiryžo misijai parodyti savo sūnų pasauliui tam, kad kuo daugiau žmonių būtų supažindinti su tokia būkle ir sutikę tokį asmenį su deformacija jie ne spoksotų ar klaustų netinkamų klausimų.

Reklama

Vieną dieną visa šeima vakarieniavo restorane, kai iš nepažįstamojo jie gavo raštelį. Jame buvo parašyta “Gražiajam mažyliui” ir kartu buvo 1000 dolerių čekis. Sara buvo sujaudinta tokio netikėto nepažįstamojo dosnumo ir panaudojo tuos pinigus Brody plastinei operacijai. Operacija praėjo sėkmingai ir Brody tapo gražiu berniuku.

Šiandien Brody yra 4 metai. Sara ir Chris santykiai deja nutrūko, tačiau Chris ir toliau išlieka rūpestingu mažylio tėčiu. Brody buvo diagnozuotas autizmas, kuris pasunkino mamos dalią, tačiau ji iki šiol nesigaili savo sprendimo pasilikti mažylį, priimto gydytojo kabinete.

Nors Brody ir turi raidos sutrikimų, jis kasdien įrodo visiems, kad yra gabus ir gyvenime pasieks daug. Jam suteikiama didžiausia parama tiek iš mamos, patėvio ir tėčio, bet ir iš didžiulės grupės pedagogų, dirbančių su berniuku. Be abejonės, jie turi ir liūdnų dienų, bet viskas atsiperka dienomis, kai iš berniuko veido nedingsta šypsena.

Reklama