Skip to main content

Daugiavaikiai tėvai sutiko į savo šeimą priimti ir tris mirusios kaimynės vaikus. Tačiau po kurio laiko didelė šeima sulaukė netikėto skambučio į duris

Visiškai natūralu, kad sunkiomis gyvenimo akimirkomis kreipiamės pagalbos į artimuosius ar kaimynus. Tačiau tikrai ne kiekvienas gali pasigirti gerais santykiais su šalia gyvenančiais žmonėmis. Sakoma, kad kaimynų nepasirinksi, tad laimingi gali būti tie, kuriuos supa geraširdžiai žmonės.

Vienu metu vieniša trijų vaikų mama Audrey pajuto, kad su jos kūnu kažkas ne taip. Moteris norėjo pasidaryti išsamesnius tyrimus, todėl paprašė kaimynės Tishos pažiūrėti jos vaikus vieną naktį.

Reklama

Atliktų tyrimų rezultatai parodė siaubingą diagnozę. Moteriai buvo nustatytas antros stadijos skrandžio vėžys.

Gydytojų prognozės buvo labai liūdnos, todėl Audrey norėjo įsitikinti, kad kažkas galės pasirūpinti jos vaikais, kai jos nebebus šalia.

Audrey kreipėsi į savo kaimynę Tishą ir paprašė tapti jos vaikų globėja.

Šis sprendimas buvo labai sunkus Tishai ir jos vyrui Kevinui, nes pora jau augino penkis savo vaikus.

Visgi sutuoktiniai negalėjo likti nuošalyje ir netrukus dešimties asmenų šeima apsigyveno po vienu stogu.

Reklama

Audrey giliai širdyje tikėjo, jog jai liko dar keli metai gyvenimo, tačiau labai greitai moteris mirė. Vėžys plito neįtikėtinu tempu ir vos per kelias savaites pasiekė ketvirtą stadiją.

Vietiniai gyventojai žinojo, kad didelei šeimai sunkiai sekasi susitvarkyti su susidariusia situacija, todėl kreipėsi į televiziją ir paprašė padėti. Ši istorija sugraudino daugeli žmonių ir netrukus televizijos komanda atvyko padėti šiai nuostabiai šeimai.

Reklama

Interviu metu Tisha pasakojo, kad ir jos pačios vaikystė buvo labai sunki. Ji užaugo vaikų namuose ir nenorėjo, kad Audrey vaikams tektų patirti tą patį.

Paklausta, kas paskatino priimti mirusios kaimynės vaikus, moteris atsakė: “Aš nenorėjau, kad jie patirtų tą patį, ką man teko iškęsti vaikystėje. Šie trys nuostabūs vaikai to nenusipelnė. Jiems ir taip teko išgyventi mamos netektį, todėl mylinti šeima buvo būtina“.

Taigi į šeimos namus atvyko televizijos komanda ir išvežė ją kelioms dienoms pailsėti viešbutyje. Nieko nelaukę laidos kūrėjai ėmėsi namo rekonstrukcijos ir sugebėjo atlikti šešių savaičių darbą vos per šešias dienas.

Sugrįžusi šeima negalėjo patikėti, kaip pasikeitė jų namai.

Reklama

Svetainė tapo kur kas erdvesnė ir patogesnė, o kiekvienas vaikas gavo po savo atskirą lentyną.

Vyriausioji Tishos ir Kevino dukra neturėjo atskiro kambario, todėl miegodavo atviroje erdvėje šalia virtuvės. Tačiau dabar ji gali pasidžiaugti savo kambariu.

Reklama

Daugiavaikė šeima gavo daugiau, nei iš pradžių žadėjo laidos kūrėjai.

Be namo rekonstrukcijos, šeimai buvo padovanoti nemokami maisto produktai visiems metams, bei naujutėlaitis automobilis.

Tishos ir Kevino pasiaukojimas dėl svetimų vaikų sužavėjo milijonus žmonių visame pasaulyje.

Nors niekas našlaičiams jau nesugrąžins jų mamos, susivienijusių žmonių gerumas palengvino šios nuostabios šeimos gyvenimą…

Žemiau galite pamatyti šios nuostabios istorijos vaizdo reportažą:

Reklama