Skip to main content

Dėl didžiulio pilvo nėštumo metu šeima tikėjosi susilaukti dvynukų, tačiau ultragarsinis tyrimas visus tiesiog pribloškė

Džeimi ir Skaileris Skotai visada svajojo apie didelę šeimą. Tačiau susilaukus dviejų vaikų ir panorus trečiojo, pora net 5 metus nesėkmingai bandė jo susilaukti. Tada jie kreipėsi į gydytojus dėl dirbtinio apvaisinimo.

Reklama

Pirmąjį kartą pastoti nepavyko, tačiau antrasis bandymas davė sėkmingus rezultatus. Moteris džiaugėsi, jog jos net nekamavo pykinimas, tačiau pilvas augo itin greitai. Tuomet šeima pradėjo nerimauti, kad kažkas gali būti negerai, o gydytojas taip pat perspėjo apie itin padidėjusį Džeimi hormonų kiekį.

Praėjus maždaug 4-iems mėnesiams Džeimi pilvas buvo neįtikėtinai didelis. Jai netgi prireikė vežimėlio, kad galėtų pajudėti. Visi aplinkiniai galvojo, jog moteris jau tuoj gimdys.

Reklama

Prieš darydamiesi ultragarsinį tyrimą, sutuoktiniai tikėjosi pamatyti vieną arba du mažylius, tačiau rezultatai šokiravo net gydytojus… Džeimi laukėsi penketuko! Taip atsitinka itin retai.

Reklama

Specialistai patikino, jog visi embrionai gyvi, tačiau mamai reikėjo atlikti daugybę užduočių iki gimdymo. Gydytojai rekomendavo Džeimi suvartoti po 4 000 kilokalorijų per dieną ir taip priaugti kuo daugiau svorio.

Dėl didelio pilvo moteriai buvo vis sunkiau judėti…

„Niekada gyvenime nebuvau tiek daug valgiusi. Atrodžiau kaip labai didelis moliūgas. Vis dėlto, nuolatos buvau alkana ir ištroškusi. Valgiau vien tik kaloringus patiekalus” – pasakoja Džeimi.

Reklama

Norėdama sklandaus proceso, šeima net laikinai persikėlė iš savo namų Sent Džordže, Jutoje, į kliniką Finikse, Arizonoje, kur Džeimi buvo nuolat prižiūrima patyrusių gydytojų. Gydytojas Johnas Elliottas buvo atsakingas už moters nėštumą. Per savo karjerą specialistas 24 kartus padėjo pagimdyti penkis, o 108 kartus – keturis vaikus vienu metu. Jis yra pripažintas vienu geriausių šios srities ekspertų.

Reklama

„Buvau be galo laiminga ir apsipyliau ašaromis, kai ekrane pamačiau visus penkis kūdikius” – prisimena Džeimi. -„Norėjau būti nuostabi mama visiems savo vaikams, bet tuo pačiu klausiau savęs, kaip aš galiu susidoroti su šia sunkia užduotimi?! Galiausiai žiūrėdama į savo vaikus pajutau ramybę ir galvoje skambėjo mintis: „meilė daro stebuklus“. Aš nurimau ir supratau, jog būsiu puiki mama visiems savo vaikams.

Reklama