Skip to main content

Dukra pamatė savo tėtį sėdintį šalia miegamojo durų. Tik priėjusi arčiau mergina suprato, kas čia vyksta

Laiminga santuoka susideda iš daugybės smulkių dalykų. Vien tik pasakyti “myliu“ – kartais neužtenka…

Vestuvių metu poros pasižada visada išlikti kartu ir tuo pačiu dalintis visais džiaugsmais ir vargais. Sutuoktiniai Jon ir Marci Newman yra puikus to pavyzdys.

Užteks pamatyti vieną nuotrauką ir perskaityti už jos slypinčią istoriją, kad suprastumėt, kodėl ši fotografija taip greitai išplito visame pasaulyje.

Reklama

Viskas prasidėjo nuo to, kai poros dukra Mackenna Newman nufotografavo savo tėtį ir pasidalino nuotrauka Twitter socialiniame tinkle.

Šalia nuotrauka Mackenna parašė ir už širdies griebiančią žinutę.

Prieš kelis metus Marci teko išgirsti siaubingą gydytojų diagnozę. Jai buvo nustatytas skydliaukės vėžys.

Moteriai buvo pradėtas taikyti radioterapijos kursas, kurio metu šeimos nariai negali būti toje pačioje patalpoje.

Tačiau tomis akimirkomis Marci nebūna viena. Jon rado unikalų rado būdą, kaip palaikyti savo mylimą moterį sunkią akimirką ir tuo pačiu negauti radiacijos.

Reklama

“Radioterapijos metu mama turi būti kambaryje viena. Kada ji nesijaustų vieniša, mano tėvelis pasistato kėdę prie miegamojo durų ir nepalieka jos nei vienai minutei. Vos tik pamačiau šį vaizdą, mano skruostais pradėjo riedėti ašaros“ – socialiniame tinkle rašė Mackenna.

Labai greitai ši nuotrauka apskriejo visą pasaulį.

Pasak merginos, tėtis kiekvienos radioterapijos metu sėdi šalia miegamojo durų. Tuo tarpu Marci sako, kad toks poelgis labai būdingas jos mylimam vyrui.

Reklama

“Jon visada būna šalia, kai man reikia lankytis pas gydytoją. Taip pat jis būna kartu per visus tyrimus, operacijas ir radioterapijos kursus. Ir jeigu jis negali būti visiškai šalia, tai ras būdą būti kuo arčiau“ – pasakoja Marci.

Ši istorija tik dar kartą leidžia įsitikinti, jog tikra meilė egzistuoja…

Reklama