Skip to main content

Echoskopijos metu būsima mama pastebėjo, kad šalia vaisiaus yra keistas darinys, dėl kurio gydytojas pasiūlė darytis abortą. Tuomet moteris priėmė itin netikėtą sprendimą

Tammy Gonzalez buvo viena tų būsimųjų mamų, kuri nekantriai laukė savo vaiko pasirodymo šiame pasaulyje. Tiesa, ji kaip ir dauguma kitų būsimų mamų, neretai pagalvojo apie įvairias rizikas ir atsitiktinumus, kurie gali nutikti nėštumo metu su vaisiumi. Laimei, mūsų laikais egzistuoja echoskopas, kuris leidžia pažiūrėti į vaisiaus raidą iš arčiau.

Reklama

Tammy atvyko į antrą ultragarsinį tyrimą, tačiau būdama gydytojo kabinete ji pamatė ekrane kai ką nesuprantamo. Gydytojas taip pat nebuvo matęs tokio vaizdo iki tol. Atrodė lyg iš mažylės burnos išėjo burbulas, tačiau tai buvo įvairių ląstelių teratoma.

Tai buvo auglys, gimdoje augęs rekordiniu greičiu. Augantis auglys ilgainiui galėjo tapti didesniu už patį vaisių ir jį paprasčiausiai nužudyti.  Gydytojas net neįsivaizdavo, kaip padėti moteriai. Jis žinojo, kad ilgainiui Tammy arba patirs persileidimą, arba jai gims mergaitė su daugybe sveikatos problemų. Vienintelis gydytojo pasiūlymas buvo abortas.

Reklama

Su savo dukros gyvybės nutraukimo mintimi nesusitaikiusi Tammy nusprendė kuo greičiau surasti kitą specialistą ir gauti antrą nuomonę. Laimei, ji pateko į talentingas gydytojų Ruben Quintero ir Eftichia Kontopoulos rankas. Du gydytojai, kurie specializavosi dar negimusių vaikų chirurgijoje, taip pat niekada nebuvo susidūrę su tokiu atveju.

Reklama

Tačiau tą dieną Tammy išgirdo vilties jai suteikusius žodžius. Nors tokios operacijos gydytojai dar nebuvo niekada atlikę, jie žinojo, kad gali pabandyti. Procedūros metu jie norėjo padaryti nedidelį pjūvį mamos pilve, įstumti į gimdą mikroskopinę kamerą ir atlikus mikro pjūvį nupjauti ir pašalinti darinį nuo vaisiaus burnos.

Po dviejų savaičių Tammy jau gulėjo operacinėje, o gydytojai pradėjo daryti tai, ko mažai kas imtųsi. Visos operacijos metu moteris buvo sąmoninga ir viską kartu su chirurgais stebėjo monitoriaus ekrane. Praėjus 4 mėnesiams po operacijos Tammy pagimdė sveiką ir gražią mergaitę.

Reklama

Moteris negalėjo patikėti savo akimis, kokia nuostabi ir sveika buvo jos dukra – juk ji buvo per plauką nuo aborto. Mergaitė užaugo visiškai sveika ir vienintelė žymė iš jos patirtos dar gimdoje operacijos yra randelis burnos viduje.

Reklama

Sėkminga operacijos eiga buvo įrašyta į chirurgijos istoriją, o Tammy dukra Leyna buvo pirmoji pasaulyje kuo puikiausiai išgyvenusi labai sudėtingą procedūrą. Nors be galo dėkinga mama visus nuopelnus priskiria chirurgams, tačiau specialistai dėkoja pačiai mamai, kad ji nepabijojo ir išdrįso surasti alternatyvų. Jei ne jos drąsa sutikti unikaliai operacijai, ji neturėtų šiandien gražios ir šaunios dukros. 

Reklama