Skip to main content

Ginkluota gauja įsiveržė į lažybų punktą su tikslu jį apiplėšti. Nustebsite sužinoję, kas atbaidė užpuolikus, nepešusius nei cento

Kai įsivaizduojame herojus, apsaugančius kitus bėdoje, tikriausiai visi matome stipraus, jauno ir drąsaus vyro vaizdinį. Tačiau pasaulis yra kupinas netikėtų herojų, kurie savo drąsa nustebina kiekvieną. Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje lažybų punktų yra tūkstančiai – tai vieta, kurioje laiką mėgsta leisti ir jaunas, ir senas.

Reklama

Lažybose dalyvauja ne tik azartiški lošėjai, tačiau ir tiesiog gerai praleisti laiką žiūrint sporto varžybas norintys žmonės. Vieną dieną į vieną iš lažybų barų Airijoje įsiveržė trys kaukėti užpuolikai, nešini ginklais. Jie nedelsiant puolė prie baro vadybininko, sėdėjusio už kasos stalelio.

Vienas iš užpuolikų turėjo ginklą, kiti du – plaktukus. Už kito stalelio sėdėję klientas iš karto išsigando ir griuvo ant grindų, tačiau šalia sėdėjęs senolis tiesiog sutriko ir stebėjo, kas vyksta. 83-ejų prosenelis Denis O’Connor iš pradžių galvojo, kad tai pokštas, tačiau po poros sekundžių suprato, kad tai tikra.

Reklama

Vietoje to, kad apsisaugotų nuo apiplėšimo ir smūgių, jis puolė grumtis su vienu iš grobėjų. Jis panaudojo visą savyje esančią jėgą ir kartu su baro vadybininku grūmėsi su akivaizdžiai jaunais ir nepatyrusiais užpuolikais.

Reklama

Nusikaltėliai greitai išsigando pasipriešinimo ir po keliolika sekundžių trukęs apiplėšimas staiga baigėsi jaunuoliams bėgant iš nusikaltimo vietos. Vaizdo kamerų įrašuose buvo matyti, kad Denis nusprendė net pasivyti į lauką užpuolikus su tikslu juos nuvyti negrįžtamai.

Tą vakarą laimei nusikaltėliai nepešė nė cento ir nesužalojo nei vieno kliento, o viskas drąsaus senolio dėka. “Tu privalai arba bėgti ir slėptis, arba imti ir kovoti” – žurnalistams po įvykio sakė senolis. Jis norėjo apsaugoti baro vadybininką, kuris galėjo būti stipriai sužalotas, jeigu nesusilauktų pagalbos gynyboje.

Reklama

“Vienas iš užpuolikų bėgdamas iš baro griuvo, tad aš jam sugebėjau įspirti. Tai buvo geras jausmas” – apie savo žygdarbį pasakojo Denis. Visa šalis, žiniasklaidoje sužinojusi apie senolio žygdarbį, buvo tiesiog šoke ir susižavėjime.

Reklama

Dennis pademonstravo, kad pasielgti drąsiai ir teisingai amžius nesvarbu. Bebaimis senukas tapo vietine žvaigžde, o atsidėkojant jam už drąsą, lažybų baras jam suteikė dovanų.  Visas įvykis video įraše:

 

Reklama