Skip to main content

Grįžęs namo vyras netyčia paliko praviras laukines duris. Vėliau jis negalėjo patikėti tuo, kas įvyko dėl šio neapdairaus poelgio

Šiais laikais žmonės vis dažniau investuoja į savo namų saugumą, tačiau niekas nėra apsaugotas nuo paprasčiausio aplaidumo, kai pamiršti užrakinti ar uždaryti duris. Prieš daugiau nei metus Jack Jokinen su žmona susilaukė kūdikio, o kaip žinia jauni tėvai gali būti per daug pavargę ir ne visada atidūs.

Reklama

Tą vakarą vyras grįžo namo ir netyčia pilnai neuždarė lauko durų. Naktį siautėjusi audra jas pravėrė dar labiau, o į namų vidų galėjo patekti visi norintys. Paryčiais pabudusi žmona pastebėjo, kad kažkas ne taip. Moteris pabudino savo mylimąjį ir pranešė, kad į namus atklydo svetimas šuo.

Pabudęs vyras niekaip negalėjo suprasti, kaip nepažįstamas šuo atsidūrė jų namuose. Juolab, kad namų durys buvo pilnai uždarytos. Jack nusprendė patikrinti vaizdo stebėjimo kameras ir pamatė du neįtikėtinus dalykus, kurie nutiko tą pačią naktį. Iš pradžių vyras pamatė, kaip išvargęs šuo įsėlino į šeimos namus. Taip jis bandė pasislėpti nuo užklupusios audros.

Tačiau pagrindinis klausimas taip ir liko neatsakytas: kas uždarė namų duris? Šuo juk pats negalėjo to padaryti…

Reklama

Netrukus vaizdo įrašas atskleidė, kad prie namų durų buvo priėjęs nepažįstamas vyras. Jis bandė prisišaukti šeimininkus, tačiau nesulaukęs atsakymo vyras uždarė duris ir nuėjo savais keliais.

Jack be galo džiaugiasi, kad jo neapdairumas nesibaigė milžiniškais nuostoliais. Tačiau dar vienas klausimas taip ir liko neatsakytas: ką daryti su atklydusiu keturkoju?

Reklama

Buvo akivaizdu, kad šuo turi daugybę sveikatos problemų. Beveik visos gyvūno letenos buvo pažeistos infekcijos, o per ploną kailį švietė šonkauliai. Šuo neturėjo registruoto šeimininko, o jį apžiūrėjęs veterinaras pasakė, kad atsidūręs prieglaudoje keturkojis greičiausiai liks ten visiems laikams.

Pasitarusi šeima nusprendė pasilikti maždaug metų amžiaus kalytę ir suteikti jai naujus namus. Vėliau Jack pasidalino šia istorija internete ir susilaukė palaikymo iš milijonų žmonių.

Gražaus poelgio sužavėti internautai paaukojo pakankamą pinigų sumą padengti visoms gydymo išlaidoms.

Reklama

Pradžioje šeima buvo pasimetusi dėl netikėto šeimos papilnėjimo, tačiau greitai suprato, kad tai buvo Dievo siųsta dovana.

Kokia netikėta ir graži istorija!

Istorijos vaizdo įrašas:

Reklama