Skip to main content

Gudri moteris norėjo pavogti brangenybių už 7 milijonus dolerių. Jos nelaimei juvelyras buvo už ją žymiai gudresnis

Juvelyras Vladislav „Bobby” Yampolsky savo prabangioje parduotuvėje Majamyje buvo sutikęs įvairiausių žmonių. Daugelis jų buvo nepaprastai turtingi, nepaisant to, kad kartais atrodydavo kaip įprasti žmonės.

Reklama

Niekuo neišsiskyrė ir 46 metų moteris, atėjusi iš pirmo žvilgsnio įsigyti papuošalų. Nieko neįtardamas Vladislav nusivedė moterį į saugyklą, kurioje buvo ypatingi juvelyriniai dirbiniai. Moteris ir norėjo išskirtinių brangių papuošalų, tik ji neplanavo susimokėti už juos.

Apžiūrėjusi 11 išskirtinių žiedų, kurių vertė buvo 7 milijonai dolerių, ir pasakiusi, kad juos perka, moteris pradėjo juos pakuotis. Ji net atsinešė savo lipnią juostą ir voką! Ji akivaizdžiai jaudinosi ir jos elgesys buvo labai keistas. Staiga moteris įsidėjo supakuotą voką sau į rankinuką, nors to pardavėjas neleido.

Reklama

Jis norėjo atimti iš jos voką su brangenybėmis, o ji norėjo pakišti identišką voką su beverčiais papuošalais. Vyras greitai suprato, kokią aferą stengiasi atlikti moteris ir nusprendė veikti. Moteris niekaip nepaleido rankinės su grobiu, tad vyras išbėgo iš saugyklos ir užrakino moterį viduje. Kol policija keliavo į įvykio vietą, moteris stengėsi paslėpti ar sunaikinti savo atsineštą voką, tačiau jai nelabai pavyko.

Reklama

Kai galiausiai pareigūnai uždėjo vagilei antrankius, ji buvo rami ir žinojo, kad niekur nebepaspruks. Nusikaltėlė net paprašė paimti iš jos 50 dolerių ir sumoketi taksi vairuotojui, kuris nieko nenutuokdamas laukė moters prie parduotuvės. Nors visa ši situacija atrodė tragikomiška ir ištraukta iš filmo scenarijaus, nusikaltimą bandžiusi padaryti moteris buvo suimta. Jai pateikti kaltinimai dėl organizuotos vagystės ir iš kalėjimo ji buvo išleista tik sumokėjus 50 tūkstančių dolerių užstatą. Nors moteris teisme sakėsi esanti nekalta, vaizdo kameros nemeluoja:

Reklama