Skip to main content

Gydytoja moteriai pranešė, kad ji daugiau niekada negalės susilaukti vaikų. Tačiau po 7 metų ta pati moteris įtarė esanti nėščia, o ultragarsinis tyrimas parodė neįtikėtiną dalyką

Trevion ir Joanie susipažino vidurinėje mokykloje ir neilgai trukus pamilo vienas kitą. Baigę mokyklą įsimylėjėliai sumainė žiedus, o santuokoje susilaukė keturių nuostabių mergaičių.

Gimus jauniausiai mergaitei, Joanie buvo diagnozuota liga, dėl kurios ji daugiau niekada negalės pastoti.

Tačiau po 7 metų moteris išgirdo naujieną, kuriai toli gražu nebuvo pasirengusi. Ji buvo nėščia. Tačiau tai nebuvo viskas…

Reklama

Trevion ir Joanie be galo džiaugėsi savo keturiomis mergaitėmis, kurios buvo pačios svarbiausios jų gyvenime.

Jie buvo neįtikėtinai laimingi tėvai, tačiau retkarčiais pagalvodavo apie dar vieną vaiką. Deja, bet dėl moters ligos visiems šiems planams nebuvo lemta išsipildyti.

Gyvenimas tęsėsi, tačiau po septynių metų nutiko kai kas netikėto. Joanie apsilankė pas gydytoją ir išgirdo pribloškiančią naujieną. Ta pati gydytoja, kuri nustatė moters ligą, dabar pranešė, jog moteris laukiasi.

Nereikia nei sakyti, kad Joanie ir Trevion buvo šokiruoti. Ultragarsinio tyrimo metu paaiškėjo, kad pora laukiasi net ne vieno, o trijų vaikučių!

Reklama

Tačiau kuo didesnis nėštumas, tuo didesnė komplikacijų rizika. Tikimybė, kad visi trys vaikučiai išgyvens – nebuvo labai didelė. Prie viso to pavojus kilo ir Joanie gyvybei.

Sutuoktiniai buvo labai laimingi, tačiau galimi pavojai kėlė didelį rūpestį. Šeimos draugas rekomendavo porai vyktį į kliniką Atlantoje, kuri specializuojasi su didelės rizikos nėštumais.

Reklama

Po kurio laiko pasaulį išvydo Devon, Bryce ir Miles. Jie gimė trimis mėnesiais anksčiau, tačiau visi išgyveno.

Mažyliai gavo būtiniausią pagalbą ir po 10-ies savaičių buvo pakankamai stiprūs, kad galėtų keliauti namo.

Dabar Joanie ir Trevion džiaugiasi turėdami tokią didelę šeimą. Šių berniukų gimimas yra tikras stebuklas!

Reklama