Skip to main content

Gydytojai ketino sunkiai sergančią senutę perkelti į slaugos namus, nes jai reikėjo nuolatinės priežiūros. Tačiau medikai liko priblokšti pamatę, kas atvyko pasiimti senolės

Visada smagu skaityti gražias istorijas, kurios sušildo širdį.

Chris Salvatore pasiūlė 89-erių kaimynei Normai Cook atsikraustyti į jo namus, kai gydytojai ruošėsi moterį perkelti į slaugos namus, nes jai buvo būtina nuolatinė priežiūra.

Reklama

Norma sirgo vėžiu ir turėjo didelių problemų su sveikata.

Būtent tada Chris nusprendė padaryti kažką ypatingo dėl savo kaimynės…

Iš pradžių jis pasidalino Normos istorija “GoFundMe“ platformoje ir surinko daugiau nei 50 000$, o vėliau pablogėjus moters sveikatai, pasiūlė atsikraustyti pas save.

Jaunas vyras stengėsi daryti viską, kad tik kaimynė jaustųsi puikiai savo paskutinėmis gyvenimo dienomis. Jeigu Chris nebūtų tam pasiryžęs, Norma būtų perkelta į slaugos namus. Moteris labai apsidžiaugė, kai sužinojo, jog galės gyventi kartu su savo kaimynu.

Reklama

Anksčiau Chris dažnai užeidavo pas moterį į svečius tiesiog paplepėti, o pati Norma jį laikė savo anūku.

Nuostabu matyti, kad tokio skirtingo amžiaus žmonės taip puikiai sutarė, o Chris ištiesė pagalbos ranką, kai sergančiai moteriai to labiausiai reikėjo.

Vyras dažnai dalinosi bendromis nuotraukomis savo Instagram paskyroje, kaip jie linksmai leidžia laiką.

Reklama

Deja, bet 2017 m. vasario 15 d. moters gyvybė užgeso. Paskutiniai Normos Cook žodžiai buvo skirti būtent Chrisui – ji ištarė: “Aš tave myliu“.

Tuo tarpu pats vyras džiaugėsi, kad galėjo suteikti gražią gyvenimo pabaigą savo gerai draugei.

Galima tik pasidžiaugti, kad pasaulyje yra tokių gerų žmonių, kaip Chris. Jam visiškai nerūpėjo amžiaus skirtumas ir jis šauniai pasirūpino savo gera drauge…

Reklama