Skip to main content

Gydytojai pasakė moteriai, kad jos vyras niekada neatsigaus ir pasiūlė atjungti gyvybę palaikančius aparatus. Bet tada ji pabučiavo sutuoktinį ir įvyko neįtikėtinas dalykas

Tą lemtingą dieną 37-erių Scott Hawkins namuose prižiūrėjo savo vaikus, kai pasijuto neįtikėtinai blogai. Nieko nelaukęs jis paskambino savo žmonai ir pasakė, kad labai skauda galvą ir kažkas neįprasto vyksta su jo kūnu.

Reklama

Sunegalavęs vyras dar spėjo išsikviesti greitąją pagalbą, o atvykę medikai Scottui nustatė stiprų insultą ir jis nedelsiant buvo pristatytas į ligoninę.

Chirurgai atliko skubią operaciją, kad būtų sustabdytas kraujavimas smegenyse. Deja, bet operacijos metu Scott patyrė širdies smūgį.

Po jo vyro deguonies lygis smarkiai nukrito, o gydytojai negalėjo garantuoti, kad jam pavyks ištempti dar bent vieną naktį.

Scottui pavyko išgyventi, tačiau vėliau jis visiškai nereagavo į jį supančią aplinką.

Gydytojai nevyniojo žodžių į vatą ir Danielle pranešė, kad greičiausiai jos vyras niekada neatsigaus. O jei ir nutiktų priešingai, tai visą likusį gyvenimą Scott būtų tik “daržovė“.

Reklama

Jie rekomendavo atjungti gyvybę palaikančius aparatus, tačiau Danielle atsisakė tą daryti. Moteris žinojo, kad jos vyras yra tikras kovotojas ir įveiks visus sunkumus.

Danielle pabučiavo savo vyrą į lūpas ir pajuto, kad jis atsako į bučinį.

Iš pradžių moteris galvojo, kad jai tik pasirodė, tačiau tai buvo ženklas, jog tikrai negalima pasiduoti.

Danielle darė viską, kad jos mylimasis kuo greičiau atsigautų ir ji pasiekė savo tikslą. Praėjus penkioms savaitėms Scottui jau nebereikėjo plaučių ventiliatoriaus.

Reklama

Po kurio laiko Danielle į palatą atnešė gitarą, o Scottui netgi pavyko išspausti kelias natas.

Vyro sveikata kiekvieną dieną gerėjo ir jis pagaliau galėjo žmonai pasakyti, kaip stipriai ją myli.

Galiausiai Scotto atsigavimu pradėjo tikėti ir gydytojai. Vyras buvo perkeltas į reabilitacijos skyrių, kur per naują turėjo mokytis visos motorikos.

Po keturių mėnesių Scott jau galėjo paeiti su vaikštyne ir grįžo į namus.

Danielle niekada neabejojo, kad jos vyras pasveiks… Štai kas yra tikra meilė…

Reklama