Skip to main content

Jauna mergina gulėjo mirties patale, tačiau prieš atsisveikinant ji pažvelgė į palatos duris ir pamatė neįtikėtiną dalyką

22-ejų australė Kija Lettice jau kurį laiko kovojo su skrandžio vėžiu. Mergina savo dienas leido Sidnėjaus ligoninėje, kai gydytojai pranešė gniuždančią naujieną. Nepaisant gydymo, vėžys išplito į kitus organus ir merginai reikėjo ruoštis atsisveikinti su savo gyvenimu. Artimiausia Kijos draugė Mahalija Murphy visą laiką buvo šalia, kad paskutinės jos gyvenimo akimirkos būtų kuo gražesnės.

Tačiau tada geriausiai draugei kilo nuostabi idėja…

Reklama

Mahalija Murphy socialinio tinklo paskyroje parašė žinutę ir paprašė dviejų regbio žaidėjų Beau Ryan ir Greg Inglis aplankyti jos draugę ligoninėje.

“Labai svarbus prašymas! Ar galėtumėt padėti nudžiuginti mano geriausią draugę? Kija guli Velso princo ligoninėje, o gydytojai sako, kad jai liko vos kelios valandos gyventi. Ji labai norėtų pasimatyti su Beau Ryan ir Greg Inglis. Jeigu kas turite galimybę, labai prašau, susisiekite su jais!“.

Kija labai domėjosi regbiu, o būtent Beau ir Greg buvo mėgstamiausi jos žaidėjai.

Mahalijos žinutė išplito įspūdingu greičiu ir pasiekė minėtus sportininkus. Praėjus vos kelioms valandoms po įrašo paskelbimo Beau Ryan pranešė, jog jau yra pakeliui į Velso princo ligoninę.

Kija negalėjo patikėti savo akimis, kai geriausia draugė pasakė, kas atvyko jos aplankyti. Po ilgo laiko merginos veide ir vėl pasirodė šypsena. Kija vis dar negalėjo patikėti, kad pagaliau pasimatys su savo mėgstamiausiu regbio žaidėju.

Reklama

Ir nors merginai buvo likę nedaug laiko gyventi, ji džiaugėsi, kad paskutinės gyvenimo akimirkos bus nuostabios.

Sportininkas kartu su Kija praleido tris valandas.

Vėliau Mahalija pasidalino bendra nuotrauka socialiniame tinkle, kuri susilaukė šimtų tūkstančių teigiamų įvertinimų. Tačiau tuo istorija nesibaigė…

Reklama

Vėžiu serganti mergina ne tik praleido tris valandas su savo herojumi, bet ir išgyveno visą dieną. Beau Ryan vizitas suteikė Kijai energijos ir jėgų.

Mergina su savo artimaisiais praleido dar kelias dienas, kol teko atsisveikinti visiems laikams.

Ilsėkis ramybėje Kija…

Reklama