Skip to main content

Kaip ir įprastai autobuso vairuotojas susirinko vaikus anksti ryte. Tačiau po kurio laiko tėvai sužinojo, kad jų vaikai taip ir nepasirodė mokykloje

Autoįvykiai dėl “juodojo ledo“ įvyksta keturis kartus dažniau nei dėl šlapios kelio dangos ir dvigubai dažniau nei dėl sniego. Toks ledas susiformuoja ant kelio dangos, kurios temperatūra yra žemiau nulio. Vanduo puikiai prilimpa prie paviršiaus virsdamas plonu ledo sluoksniu, kurio neįmanoma pastebėti dėl juodos kelio paviršiaus spalvos.

Reklama

Šelbio mieste gyvenantys tėvai gavo pranešimą nuo mokyklos valdžios, jog pamokos yra pavėlintos dėl itin pavojingų eismo sąlygų. Tačiau mokyklinio autobuso vairuotojas Wayne Price negavo šio pranešimo laiku. Jis jau buvo spėjęs pasiimti visus moksleivius, tačiau puikiai suprato, kad jų parvežimas namo gali tik dar labiau padidinti nelaimingo įvykio riziką. Taigi vyrui kilo nuostabi idėja, kaip užimti vaikus.

Galbūt vairuotojo elgesys ir pažeidė taisykles, tačiau jis visiškai nenustebino mokyklos valdžios. Administracija puikiai pažįsta Wayne ir žino, kad kartais jis gali būti labai nenuspėjamas.

Tuo tarpu patys vaikai net nežinojo, kur juos veža autobuso vairuotojas.

Netrukus vyras nuvežė moksleivius iki “McDonald’s“ restorano ir pavaišino juos pusryčiais, kurių jie nebūtų spėję gauti mokykloje.

Reklama

Autobusu važiavo apie 30-40 vaikų, todėl sąskaitą už maistą buvo pakankamai didelė. Į tokį gražų vyro poelgį sureagavo ir mokyklos valdžia, bei pasidalino šia istorija “Facebook“ socialiniame tinkle.

“Tik dar kartą įsitikinome, koks nuostabus žmogus yra mūsų autobuso vairuotojas Wayne Price.. Antradienį, kai pamokos prasidėjo vėliau dėl sunkių eismo sąlygų, o mes negalėjome patiekti vaikams pusryčių, jais pasirūpino Wayne. Jis nupirko pusryčius visiems autobuse buvusiems vaikams“ – buvo rašoma mokyklos pranešime.

Reklama

Išgirdę apie šį nuostabų poelgį, tūkstančiai žmonių rašė vyrui žinutes ir dėkojo už jo gerą širdį.

Gera žinoti, kad pasaulyje vis dar yra neabejingų žmonių. Wayne išleido tikrai didelę pinigų sumą, tačiau jam svarbiausia buvo tai, kad vaikai būtų ramūs ir sotūs.

Didžiausia pagarba šiam vairuotojui!

Reklama