Skip to main content

Legendiniame filme “Rokis 4“ vaidinusio aktoriaus Dolph Lundgren dukros užaugo ir šiandien yra įspūdingo grožio merginos

Nuo vaikystės kovos menais susidomėjęs Dolph Lundgren ketino savo ateitį sieti su sportu, tačiau atliktas vaidmuo filme “Rokis IV“ atvėrė duris į kino pasaulį. Šiandien garsiam švedų aktoriui jau 64-eri, o per visą karjerą jis suvaidino daugiau nei 80 filmų.

Tokie filmai, kaip “Baudėjas“, “Universalus karys“ ir “Prekyba žmonėmis“ tapo tikra Dolph Lundgren vizitine kortele.

Reklama

Pasaulinės šlovės aktorius susilaukė 80-ųjų pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje, tačiau vėliau sekė vaidmenys ne tokiuose sėkminguose filmuose.

2010 metais buvo išleistas filmas “Nesunaikinami“, kuriame Dolph Lundgren vaidino su kitomis veiksmo filmų žvaigždėmis. Būtent po šio filmo žiniasklaida vėl pradėjo domėtis asmeniniu švedų aktoriaus gyvenimu.

90-ųjų pradžioje Dolph pradėjo susitikinėti su interjero dizainere Anette Qviberg. Poros santykiai klostėsi puikiai ir 1994 m. jie iškėlė savo vestuves.

Po 17 metų praleistų santuokoje pora nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Santuokoje Dolph ir Anette susilaukė dviejų nuostabių dukrų, o po skyrybų vyras ir toliau artimai bendrauja su savo dukromis.

Reklama

Šių metų balandį Idai Lundgren sukako 25-eri metai. Mergina yra vaidinusi dviejuose filmuose su tėčiu, tačiau į savo ateitį didžiajame kine žvelgia labai atsargiai.

Ida yra labai aktyvi socialiniame tinkle “Instagram“, kur jos paskyrą seka beveik 200 tūkstančių žmonių.

Reklama

Jaunesnioji dukra Greta Lundgren praėjusį mėnesį atšventė savo dvidešimtą gimtadienį. Kaip ir vyresnei sesei Idai, taip ir Gretai yra prognozuojama šviesi ateitis modelių pasaulyje. Vargu, ar būtų galima su tuo nesutikti…

Garsus kino aktorius gali didžiuotis turėdamas tokias nuostabias dukras!

Reklama