Skip to main content

Mama nuvedė sūnų prie žuvusio tėčio kapo, tačiau prie paminklo buvo palikta tai, kas iš karto pravirkdė moterį

Cody Wells buvo vos 23 metai, kai jo vairuojama transporto priemonė nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į medį. Deja, bet jauno vyro gyvybė užgeso įvykio vietoje.

Be mylimo vaikino ir tėčio liko Cody mergina Danielle ir judviejų dvimetis sūnus Braxton. Mažam berniukui buvo labai sunku suvokti, kodėl staiga nebeliko tėčio.

Reklama

Mama ir sūnus kelis kartus per savaitę lankydavosi prie Cody kapo. Tačiau praėjus aštuoniems mėnesiams po vyro mirties, berniukas rado paslaptingą dovaną šalia tėčio kapo.

Tai buvo Kalėdų išvakarės, o mažasis Braxton pamatęs dovaną iš karto nubėgo prie paminklo.

“Sūnus pamanė, kad tėtis nusileido iš dangaus ir paliko jam dovaną“ – pasakoja mama.

Dėžėje buvo žaislai skirti Braxtonui. Berniukas neįtikėtinai apsidžiaugė gavęs dovaną ir iš karto pradėjo žaisti su naujais žaislais.

Reklama

Danielle būtų atidavusi viską, kad tik ši dovana iš tiesų būtų nuo Cody. Deja, bet mergina puikiai žinojo, kad tai neįmanoma. Vėliau paaiškėjo, kad dovaną paliko artimas šeimos draugas.

“Man labai smagu žinoti, kad pasaulyje yra tokių gerų žmonių. Kai kam tai tik paprasti žaislai, tačiau jie sūnų padarė be galo laimingu“ – sako Danielle.

Reklama

Tai buvo pirmas kartas po Cody mirties, kai Braxton buvo toks laimingas. Šis laikotarpis buvo neįtikėtinai sunkus šeimai, tačiau tokios gražios akimirkos suteikia jėgų judėti į priekį.

“Šypsena sūnaus veide yra pats svarbiausias dalykas mano gyvenime“ – pasakoja mama.

Kiekvieną kartą labai skaudu skaityti apie tokias netektis, tačiau galima pasidžiaugti, kad Danielle ir Braxton supa rūpestingi ir mylintys žmonės…

Reklama