Skip to main content

Mama su dviem verkiančiais vaikais lėktuve atsisėdo šalia nepažįstamo vyro, kurio elgesys nustebino ne tik moterį, bet ir visus keleivius

Keliaujant lėktuvu visi tikriausiai tikimės, kad malonaus skrydžio jums nesugadins girti ar agresyvūs keleiviai. Kita dažniausia keleivių baimė – sėdėti šalia mažamečių vaikų.

Reklama

Tai nėra visiškai nepagrįstas nenoras būti šalia vaikų, nes tikrai dažnai atsitinka taip, kad tėvai nesusitvarko su savo atžalomis, kad ir kaip stengtųsi. Jessica Rudeen tai buvo pirmas kartas, kai jai teko skristi su savo abiem vaikais – 3-ejų mergaite ir 4-ių mėnesių mažyliu.

Dar prieš įlipant į lėktuvą ji žinojo, kad viskas eis tik blogyn, nes dėl nenumatytų aplinkybių ji nespėjo pamaitinti savo mažiausiojo. Jis verkė dar neįlipus į lėktuvą, o jo sesuo jam tik antrino.

Reklama

Mergaitė pradėjo rėkti ir trypti, tačiau net ir su sunkumais, jie pasiekė savo vietas. Šalia jų jau savo vietą buvo užėmęs vyras, kurio Jessica iš karto pagailo dėl savo mažųjų elgesio. Tačiau Todd Walker buvo ne šiaip sau nepažįstamasis, atsitiktinai skridęs šalia.

Reklama

Tą dieną jis Jessicai tapo gelbėtoju, o mažajai Caroline – geriausiu draugu. Išaiškėjo, kad Todd dažnai skraido darbo reikalais ir pats turi du vaikus. Vyras buvo empatiškas, padedantis ir labai supratingas.

Jis nuo pat pirmos akimirkos užkalbino mažąją Caroline ir taip padėjo jaunai mamai susitvarkyti greitai su kūdikiu rankose. Du nauji draugai kartu spalvino, kalbėjosi ir net pažiūrėjo kartu filmą.

Reklama

4-metė buvo taip susidomėjusi nauju draugu, kad kaprizams ir sunkumams nebebuvo laiko. Tačiau vyro pagalba ties tuo nepasibaigė. Jie išsiaiškino, kad ir Todd ir Jessica su vaikais turi persikelti į tą patį jungiamąjį skrydį, tad vyras neatsisakė padėti ir tarpiniame oro uoste.

Reklama

Kai jie buvo įlaipinti į sekantį skrydį, Todd net pasikeitė vietas su kitais žmonėmis tam, kad būtų arti Jessica ir jos mažylių. Galiausiai Jessica sužinojo tokio nepamatuojamo vyro gerumo priežastį.

Kadaise Todd žmona buvo identiškoje situacijoje, kaip tądien Jessica. Todd mažieji su jo žmona irgi skrido vieni, turėjo sunkumų ir jiems padėjo nepažįstamasis. Jis norėjo tuo pačiu atsilyginti tiems, kam to reikia. Likimas lėmė, kad tai įvyks tą dieną ir kad Jessica atsisės būtent šalia Todd tam, kad jis turėtų galimybę už kadaisę patirtą gerumą atsilyginti gerumu.

Reklama