Skip to main content

Mergaitės dėmesį atkreipė vienas įtartinas krūmas. Tačiau priėjusi arčiau devynmetė pamatė šokiruojantį vaizdą

Devynmetė Elysia Laub lakstė po savo namų kiemą, kai pastebėjo kažką rožinio judant krūmuose.

“Pamačiau, kad kažkas rožinio labai smarkiai juda“ – pasakoja mergaitė.

Reklama

Išgirdusi verksmą, Elysia iš pradžių pagalvojo, jog tai maža kiaulytė arba kažkieno pamesta lėlė. Tačiau priėjusi prie krūmo ji pamatė šokiruojantį vaizdą. Ant žemės gulėjo ką tik gimusi mergaitė…

Nieko nelaukusi Elysia pakvietė savo mamą, kuri sunkiai galėjo patikėti tuo, ką krūmuose rado dukra. Moteris suvyniojo kūdikį į antklodę ir iškvietė policijos pareigūnus, bei greitąją medicinos pagalbą.

Atvykę medikai nustatė, kad naujagimė ant žemės pragulėjo kelias valandas. Tačiau tų kelių valandų pakako, kad kūdikis nudegtų saulėje ir patirtų įvairių vabzdžių įkandimų.

Daugeliui buvo sunku patikėti, kad kažkas gali taip palikti bejėgį kūdikį visiškai vieną.

Reklama

“Tikras stebuklas, kad Elysia atsidūrė tinkamu laiku, tinkamoje vietoje“ – sakė policijos pareigūnas John Buncich.

Tą dieną oro temperatūra siekė 32 laipsnius karščio, tad greičiausiai viskas būtų pasibaigę tragiškai, jeigu ne laiku pasirodžiusi Elysia. Ši mergaitė yra tikras angelas sargas!

“Džiaugiuosi, kad tuo metu žaidžiau kieme ir išgirdau mažylės verksmą. Gydytojai sakė, kad viskas galėjo pasibaigti labai blogai, jeigu nebūčiau jos radusi“ – sako devynmetė herojė.

Reklama

“Tikras stebuklas, kad dukra rado šią paliktą mergaitę. Viskas galėjo baigtis tragiškai, jei naujagimė būtų nerasta dar kelias valandas. Esu be galo laiminga, kad ji buvo išgelbėta. Be to, gydytojai mane informavo, kad šiandien mergaitės būklė yra puiki“ – pasakoja Elysia mama.

Galima tik pasidžiaugti, kad mažoji Elysia atsidūrė tinkamoje vietoje, tinkamu laiku…

Plačiau vaizdo įraše:

Reklama