Skip to main content

Mergina net kelis metus įkalbinėjo savo vaikiną nusikirpti ilgus plaukus. Galiausiai jis tai ir padarė, o mergina negalėjo atpažinti savo mylimojo

Sakoma, kad priešingybės traukia viena kitą. Net kelis metus Brandon ir Clara Belle buvo puikus to pavyzdys. Mergina dirba modeliu ir visada atrodo tiesiog nepriekaištingai, kai tuo tarpu jos vaikinas turėjo ilgus plaukus, netvarkingą barzdą ir dažniausiai vilkėjo paprastus marškinėlius.

Nepaisant kitokios išvaizdos, Clara Belle visa širdimi mylėjo savo vaikiną.

Reklama

Galiausiai pats Brandon suprato, kad jis labai išsiskiria nuo savo mylimosios. Jis atrodė, kaip viduramžių vikingas šalia nuostabaus grožio moters. Clara Belle pasiūlė vaikinui sudalyvauti “Rachael Ray“ laidoje, kur stilistai galėtų pakeisti jo įvaizdį neatpažįstamai.

Clara Belle negalėjo patikėti savo akimis, kai scenoje pasirodė visiškai pasikeitęs mylimasis. Merginai iš karto pradėjo riedėti laimės ašaros, o laidos žiūrovai juokavo, kad prieš juos stovi visai kitas žmogus.

Brandonui buvo nukirpti ilgi plaukai ir sutvarkyta barzda. Pats vyras taip pat labai džiaugėsi naujaisiais pokyčiais.

Reklama

Tačiau tai buvo ne vienintelis vakaro siurprizas. Brandon priklaupė ant kelio ir paprašė savo mylimosios rankos. Nereikia nei sakyti, kad laidos žiūrovai pašėlo, kai vaikinas uždėjo deimantinį žiedą ant merginos rankos.

Reklama

Clara Belle taip susijaudino, kad net pamiršo atsakyti į mylimojo pasiūlymą tekėti. Laidos vedėja apie tai priminė, o mergina su džiugesiu sušuko “žinoma taip!“. Buvo akivaizdu, kad Clara Belle sunkiai galėjo patikėti tuo, kas vyksta.

Ši mergina pakeitė ne tik savo mylimojo išvaizdą, bet ir statusą gyvenime. Galima tik pasidžiaugti už šią nuostabią porą ir palinkėti sėkmės ateityje!

Reklama