Skip to main content

Mergina netyčia stovėjimo aikštelėje nestipriai įbrėžė kažkieno automobilį. Ji paliko raštelį su savo numeriu, tačiau akistata su savininku buvo visai ne tai, ko ji tikėjosi

Kone visiems vairuotojams pasitaiko mažesni ar didesni įvykiai. Laimingi būna tie, kas išvengia stiprių sužalojimų ar nuostolių, tačiau automobilio apgadinimas, ar mažas, ar didelis, vis vien kainuoja pinigus. Kai žala padaroma niekam nematant, žmogui iškyla tikra dilema – pasielgti sąžiningai ir palikti savo duomenis apgadinto automobilio vairuotojui, ar tiesiog važiuoti savais keliais nepagautam ir pamiršti apie viską.

Reklama

Pripažinkime, šiais laikais ne kiekvienas sugeba būti sąžiningu. Štai istorijos herojė Sydnee labai susikrimto, kai besiparkuodama stovėjimo aikštelėje ji netyčia įbrėžė šalia stovėjusio automobilio bamperį. Nors įbrėžimas buvo nedidelis, ji daugmaž žinojo, kad transporto priemonės savininkui taisymas gali atsieiti apie 200 dolerių.

Mergina apėmė neviltis ir pyktis, nes tai įvyko dėl kreivai priparkuoto kito automobilio, šalia kurio įmanevruoti stengėsi mergina. Tačiau kaltinti ji galėjo tik save. Nors tokie maži nutikimai beveik niekada nebūna pranešami policijai, Sydnee jautė pareigą pasielgti sąžiningai ir palikti nepažįstamajam savo kontaktą tam, jei jie norėtų žalos atlyginimo.

Reklama

Mergina paprasčiausiai negalėtų jaustis ramiai žinodama, kad dėl jos neatsargumo kitas žmogus patiria nuostolius. Raštelyje ji ne vieną kartą atsiprašė ir paliko savo telefono numerį. Nors įvykis ją tikrai sunervino, mergina jautėsi gerai, nes pasielgė sąžiningai. Po valandėlės mergina sulaukė skambučio iš nepažįstamo numerio.

Reklama

Ji iš karto žinojo, kad tai skambina apgadinto automobilio savininkai. Mergina jaudinosi nežinodama, kokią reakciją ji gaus iš nepažįstamųjų – galbūt jie bus malonūs, draugiški ir atlaidūs, o galbūt jie reikalaus neadekvataus atlygio? Atsiliepus į skambutį Sydnee išgirdo moterišką balsą.

Ji dar labiau susikrimto, nes per neatsargumą ji apgadino moters automobilį!  Tačiau maloniai kalbėjusi nepažįstamoji buvo draugiška ir pasiūlė susitikti vietinėje ledainėje. Sydnee su nerimu laukė nepažįstamosios, tačiau prie jos staliuko lauke prisėdo vaikinas, kuris paklausė ar ji neprieštarauja, jei jis suvalgys savo ledus prie jos staliuko.

Reklama

Sydnee sutiko, o vaikinas pakalbino vieną kažko laukiančią merginą. Sydnee papasakojo apie tai, kaip jai šiandien nepasisekė ir kad ji laukia susitikimo su mergina dėl žalos atlyginimo. Vaikinas susižavėjo Sydnee atvirumu ir sąžiningumu ir netikėtai ant stalo padėjo voką.

Reklama

Jame buvo 200 dolerių – tiek, kiek apytiksliai reikėtų automobilio taisymui. Mergina patyrė visišką šoką dėl to, kaip pasielgė visiškai nepažįstamas žmogus. Šiandien jai buvo visiškai nesėkminga diena, todėl dar daugiau nemalonumų ar kažkieno pokštų jai tikrai nereikėjo. 

Vaikinas tiesiog sakė, kad jam labai patinka sąžiningi žmonės, todėl jis nori jai padėti. Sydnee neteko amo, tačiau netrukus vaikinas atskleidė savo tapatybę. Jis prisipažino Sydnee, kad ji įdrėskė ne kažkokios merginos, o jo automobilį. Iš tiesų jis yra garsus YouTube vaizdo tinklaraštininkas, turintis milijonus sekėjų.

Jis nuo pat pirmų akimirkų, kai pamatė raštelį už savo automobilio lango, nufilmavo video, kuriame jis panoro atsidėkoti Sydnee už jos sąžiningumą. Mergina sunkiai galėjo patikėti tuo, kas vyksta. Tačiau vaikinas vardu Stuart Edge greitai įrodė, kad jis nejuokauja ir patikino ją, kad 200 dolerių tai yra jos atlygis už jos gerą poelgį.

Tai buvo neįtikėtina tokio įvykio pabaiga, tačiau Sydnee buvo labai laiminga, kad visas nemalonus įvykis pasibaigė taip stebuklingai. Vaikino visiškai spontaniškas video netruko tapti labai populiariu, o Sydnee ir Stuart susitikimą jau pamatė per 8 milijonai žiūrovų. Daugybė žmonių įsitikino dar kartelį, kad pasielgti sąžiningai ir padaryti gerus darbus labai apsimoka. 

Reklama