Skip to main content

Mergina nuvežė savo sergančią močiutę į globos namus. Tačiau netrukus anūkė pravirko pamačiusi, kaip buvo sutikta jos močiutė

Silpnaprotyste ar Alzheimerio ligomis sergančių žmonių gyvenimas yra labai sunkus. Bėgant laikui šie žmonės praranda suvokimą apie tikrąją realybę, nustoja atpažinti savo artimuosius ir nebemoka tinkamai išreikšti savo jausmų.

Reklama

Taigi, kai Lillie Downing nuvežė savo močiutę į globos namus, kurių specializacija yra pasirūpinti demencija sergančiais žmonėmis, mergina norėjo įsitikinti, jog jos mylima močiute bus tinkamai pasirūpinta.

Lillie net nenutuokė, kad viena čia esančių moterų priims jos močiutę pačiu mieliausiu būdu…

Vėliau mergina pasidalino šia nuostabia istorija socialinio tinklo paskyroje.

Reklama

“Šiandien nuvežiau savo močiutę į naujus globos namus, kurie specializuojasi būtent demencija sergančiais žmonėmis. Ten ji susipažino su moterimi tokiu pačiu vardu. Kartu jos žiūrėjo televizorių ir laikė viena kitą už rankos. Kairėje esanti moteris nuolat mano močiutei kartojo: “Nesijaudink, dabar tu turi mane“.

Lillie močiutė su naująja drauge
Reklama

Naujoji Lillie močiutės draugė Glydis stengėsi padaryti viską, kad pirmoji diena globos namuose nebūtų baisi ir moteris jaustųsi saugiai.

Nepaisant to, kad Glydis taip pat kenčia nuo tam tikros demencijos formos, ji suprato, kad Lillie močiutei reikia palaikymo.

Tokios meilės ir solidarumo pasaulyje turėtų būti kuo daugiau! Tuomet visi gyventume kur kas gražiau…

Reklama