Skip to main content

Mergina pasimetė, kai jos šuo nubėgo prie nepažįstamo vyro ir nesitraukė nė per žingsnį. Po akimirkos paaiškėjo tiesa, kuri merginą šokiravo

Šunų gebėjimą jausti žmonių emocijas mokslininkai tiria jau ilgą laiką. Patys keturkojų šeimininkai neretai gali pastebėti savo augintinių ypatingas savybes, kurių atrodo nė nesitikėtum iš gyvūno. Ne veltui gyvūnų asistuojama terapija yra tokia populiari įvairių pacientų fizinei ir emocinei būklei gerinti.

Reklama

Nors Madison Palm įtarė, kad jos Corgi veislės šunytė Cora yra labai protinga, tačiau oro uoste nutikęs įvykis jai parodė, kad jos keturkojė yra kur kas ypatingesnė. Mergina laukė savo skrydžio laukiamojoje salėje, kai jos keturkojė draugė Cora staiga nubėgo ir atsisėdo šalia už kelių metrų sėdinčio vyro.

Vyras nusišypsojo ir paglostė šunytei galvą. Tada Cora atsisėdo šalia vyro tam, kad jis ją galėtų labiau paglostyti. Nors Madison vaizdelis ir patiko, ji nenorėjo, kad jos gyvūnas įkyrėtų nepažįstamiesiems. Ji pakvietė Corą atgal, tačiau ji nepajudėjo iš vietos. Ji paklausė vienišo vyro, ar šuo jam netrukdo, tačiau tai, ką jis atsakė, tiesiog sukrėtė Madison.

Reklama

“Ne, ne, ji netrukdo. Aš vakar netekau savo šuns”. Su ašaromis akyse vyras atskleidė tai, kad jis tą akimirką išgyveno daug skausmo, o Cora tai pajuto. Tai buvo tiesiog neįtikėtina, nes Madison nė nesitikėjo, kad jos keturkojė draugė turi tokių stiprių sugebėjimų nuskaityti žmogaus emocijas ir pagelbėti būtent tada, kai to labiausiai reikia.

Reklama

Mergina suprato, kad jos šuo turi ypatingai jautrią širdį dar ir dėl to, kad jos pačios likimas susiklostė ne pačia geriausia linkme. Madison Coros šeimininke buvo tik kelis pastaruosius metus. Prieš tai šunytė gyveno namuose, kuriuose jos nemylėjo ir laikė didele problema. Šuo buvo netinkamoje aplinkoje, nes dėl savo instinktų ji puldavo kieme esančias vištas.

Jos šeimininkai įdėjo skelbimą internete ir tokiu būdu jie surado naujus namus šunytei pas Madison. Štai tada mergina ir sužinojo, kad ši keturkojė visą gyvenimą praleido lauke, turėjo daugybę šuniukų, nes šeimininkai jos nesterilizavo ir kad ji niekada net nebuvo pas veterinarą patikrai.

Reklama

Madison norėjo pakeisti Coros gyvenimą, tad tikriausiai dėl sulauktos nuoširdžios meilės ji atskleidė savo ypatingus gebėjimus. Tą dieną po jautraus nutikimo oro uoste mergina nusprendė užregistruoti Corą į terapinių šunų kursus, kuriuose ji sugebės dar labiau išlavinti savo talentą ir padėti ne tik Madison sunkiomis emocinėmis akimirkomis, tačiau ir kitiems žmonėms.

Reklama

“Aš esu tiesiog priblokšta. Kaip šuo, kurio niekas nemylėjo 7.5 metų, gali turėti tiek daug meilės kitiems?” – su susižavėjimu kalbėjo mergina. “Man labai pasisekė”.  Iš tikrųjų, ši merginos istorija parodė, koks didelis yra šuns potencialas, kai jam pirmą kartą gyvenime buvo suteikta daug meilės.

Reklama