Skip to main content

Mergina susirgo krūties vėžiu ir pasiūlė savo vaikinui tiesiog išsiskirti. Tačiau to, ką padarė mylimasis, ji net negalėjo įsivaizduoti

Jillian Hanson su savo vaikinu Max Allegretti susipažino universitete. Pora susitikinėjo trejus metus, kai 25-erių merginą pasiekė siaubingos žinios. Jai buvo diagnozuotas antros stadijos krūties vėžys.

Jillian žinojo, kad jos laukia ilgas ir sunkus kelias, todėl pasiūlė Maxui tiesiog ją palikti ir nesikankinti. Tačiau tokio varianto vaikinas net nesvarstė. Jis dvejus metus buvo šalia savo mylimosios, kol jai buvo taikomas chemoterapijos kursas.

Reklama

“Jillian man pasakė, kad ateitis yra labai miglota ir ji nežino, kuo viskas baigsis. Netgi sulaukiau pasiūlymo ją palikti, tačiau aš net nenorėjau girdėti šių žodžių“ – pasakoja Max.

Gydymo metu Jillian neteko savo plaukų, tačiau net ir tada vaikinas kiekvieną dieną kartojo, kad ji yra neįtikėtinai graži.

2018 m. vasario 28 d. Jillian kartu su vaikinu ir šeima nuvyko į ligoninę užbaigti chemoterapijos kurso. Tuo tarpu Max paruošė labai netikėtą staigmeną savo mylimajai.

“Žinojau, kad ši diena yra neįtikėtinai svarbi Jillian. Tačiau norėjau ją padaryti dar geresnę“ – pasakoja vaikinas.

Po užbaigto gydymo Max priklaupė prie merginos ir paklausė: “Jillian Hanson, ar tekėsi už manęs?“.

Reklama

Mergina buvo tokia šokiruota, kad iš pradžių negalėjo patikėti tuo, kas vyksta. Tačiau galiausiai ji ištarė taip!

Pora susituokė spalio mėnesį, tačiau tai buvo ne vienintelė staigmena, kurios Jillian sulaukė tais metais.

Vestuvių planuotoja Lauren Grech buvo neįtikėtinai sujaudinta Jillian ir Max istorijos, todėl kartu su partneriais suorganizavo vestuves visiškai nemokamai.

Reklama

“Šiai porai teko daug iškęsti, todėl norėjome jiems padovanoti gražiausią gyvenimo šventę“ – pasakoja vestuvių planuotoja.

Lauren Grech nemokamai pasirūpino šventės vieta, jaunosios suknele, vestuviniu tortu, fotografu ir kitais svarbiais šventės atributais.

Pora susituokė 2018 m. spalio 18 d. Naujajame Džersyje.

Šiandien Jillian yra visiškai sveika.

Max taip pat turi keletą naudingų patarimų poroms, kurios atsidūrė panašioje situacijoje.

Reklama

“Būkite kiek įmanoma arčiau mylimo žmogaus ir nepamirškite, kad tai tik laikina. Po kurio laiko gyvenimas grįš į savas vėžes, o jūs būsite dar stipresni“ – teigia jis.

“Aš turiu tik du žodžius viskam apibūdinti – TIKRAS STEBUKLAS“ – sako Jillian.

Kokia graži poros istorija…

Reklama