Skip to main content

Merginai prasidėjo traukuliai ir ji buvo panardinta į dirbtinę komą. Pabudusi po 4 dienų ji pamatė sukrečiantį vaizdą

Vieną vakarą aštuoniolikmetė Oldhamo miesto gyventoja Ebony Stevenson pajuto stiprų galvos skausmą. Paauglė pasakė mamai, jog eina pailsėti į savo kambarį, tačiau po keturių dienų sužinojo beprotišką naujieną. Pabudusi ligoninės lovoje Ebony rado ant krūtinės gulinčią mažą mergaitę. Jauna mergina be proto išsigando ir pagalvojo, kad ją sumaišė su kita moterimi. Vėliau visą tiesą Ebony sužinojo iš savo mamos Sheree.

Reklama

Mama pasakojo, kad praėjus vos kelioms minutėms po to, kai dukra nuėjo į lovą, ji atsikėlė ir nuėjo į vonią. Ten aštuoniolikmetės sveikata sustreikavo ir ji prarado sąmonę.

Nieko nelaukusi Sheree iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Apžiūros metu medikai pasiteiravo, kelintą mėnesį Ebony nėščia. Mama nustebo sulaukusi tokio gydytojų klausimo, tačiau patikino, jog dukra tikrai nesilaukia.

Tačiau tą pačią akimirką Ebony pilve sujudėjo kūdikis. Gydytojai suprato, kad mergina pasireiškė preeklampsija. Būtent dėl to jai prasidėjo traukuliai, kurie visiškai nėra susiję su epilepsija.

Reklama

Netrukus nėščia mergina buvo pristatyta į ligoninę, kai jai buvo sukelta dirbtinė koma ir atlikta Cezario pjūvio operacija.

Pabudusi iš komos Ebony ant savo krūtinės rado gulinčią mažą mergaitę. Išsigandusi mergina paprašė nuo jos patraukti kūdikį. Tačiau netrukus mama papasakojo visą šią neįtikėtiną istoriją…

Reklama

Kaip vėliau paaiškėjo, mergina turi dvigubą gimdą, o vienoje iš jų ir slėpėsi vaisius. Tokia anomalija pasitaiko itin retai.

Viena iš gimdų mėnesinių metu ir toliau kraujavo, o kitoje vystėsi kūdikis. Pastaroji gimda yra arčiau stuburo, todėl nėštumo visiškai nesimatė.

Ebony net neįtarė, kad gali būti nėščia, nes mėnesinės nebuvo nutrūkusios, nesimatė pilvo, o rytais jos nepykino.

Jauna mama savo pirmagimei davė Elodie vardą. Mergina pripažino, kad tokia staigmena kaip reikiant sukrėtė.

Reklama

“Įsivaizduokite, jeigu jūs atsidurtumėte mano situacijoje. Pabundi iš komos ir ant krūtinės randi kūdikį. Negalėjau patikėti, kad tai iš tiesų vyksta su manimi. Iš pradžių nerimavau, kad nepavyks užmegzti ryšio su dukra, nes neturėjau laiko susitaikyti su mintimi, kad turėsiu vaiką. Tačiau dabar ji yra mano visas pasaulis“ – pasakoja Ebony.

Gyvenimas gali būti labai netikėtas…

Reklama