Skip to main content

Mirus jos mamai, mergaitė į mokyklą vaikščiojo su susivėlusiais, nesutvarkytais plaukais. Kartą dukra grįžo su nuostabia šukuosena, o tėtis sužinojo jautrią paslaptį

Mažai kas galėtų pasiginčyti, kad mama yra kone svarbiausias žmogus kiekvienos mergaitės gyvenime. Iš mamų dukros išmoksta daugiausiai gyvenimo ir kitų įgūdžių. Tik mama yra ta, kuri geriausiai pažįsta savo vaiką ir žino geriausiai, ką jam reikia duoti.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Jos ne tik išmoko kaip būti mergaite, kaip pasirūpinti buitimi, tačiau ir skiepija pagrindines gyvenimo vertybes, kurios formuoja būsimą moterį.  11-met4 vardu Isabella Pieri labai brangino savo santykius su mama. Tačiau negailestingas likimas lėmė, kad mergaitei vos 9-erių teko išgyventi labai skaudų praradimo jausmą.

Dėl itin retos smegenų ligos mergaitei praradus mamą, tėvas Phillip Pieri turėjo prisiimti vienu metu abiejų tėvų roles. Tokią pat skaudžią mylimos moters netektį išgyvenęs vyras susidūrė su sunkumais, kurių jis niekada gyvenime neturėjo. Jis sukosi taip, kaip galėjo. Viena iš užduočių, su kuriomis jam nepasisekė – tai padėti dukrai susiruošti į mokyklą ir susišukuoti plaukus.

Reklama

Isabelle mama labai mėgo rytais išlydėti gražiai suruoštą dukrą, tačiau Phillip neturėjo žalio supratimo, kaip pinti kasas ar net surišti paprastą uodegėlę. Nors tėvas bandė susitarti su dukra, kad ši būtų labiau savarankiška ir pabandytų viską pasidaryti pati, mamos ir tuo pačiu metu geriausios draugės netekusi mergaitė nesugebėjo to padaryti. 

Reklama

Isabelle taip pat labai pyko ant tėčio, kuriam netyčia gaudavosi išpešti dukros plaukų juos šukuojant. Būtent dėl to mergaitė į mokyklą pradėjo eiti su palaidais, susivėlusiais plaukais. Tačiau vieną dieną ryte eidama į mokyklinį autobusą ji pamatė, kaip autobuso vairuotoja vardu Tracey pynė kasas jos bendraklasei.

Isabelle iš pradžių kuklinosi prieiti ir paprašyti jai supinti plaukus, tačiau ji negalėjo atsispirti tam norui, nes Tracey mokėjo pinti gražiausias kasas. Moteris išgirdusi Isabelle prašymą iš karto sutiko jai padėti, o trumpo pokalbio metu ji sužinojo apie mergaitės netektį ir tai, ką ji išgyvena nuo to laiko.

Reklama

Tracey prižiūrėti mergaičių plaukus yra tikras malonumas, tačiau ji žinojo, kad jos maža pagalba mergaitei duoda jai kur kas daugiau, nei tik gražią išvaizdą. Mergaitėms reikia moters jų gyvenime, tad autobuso vairuotoja džiaugiasi, kad ji gali atstoti tą vaidmenį nors kelioms minutėms per dieną.

Reklama

Isabella nuo tos dienos tapo kur kas savarankiškesnė, ji sugebėdavo kantriai pati išsišukuoti savo plaukus ir kasdien atėjus į autobusą ji didžiavosi sulaukus komplimentų iš Tracey. Tėtis taip pat pamatė, kaip jos dukra šių šukuosenų dėka transformavosi ir vėl tapo laiminga mergaite.

Jis negalėjo žodžiais išreikšti to dėkingumo, kuris kyla dėl jo palengvintos naštos. Jis negalėjo patikėti tuo, kad visiškai svetimas žmogus jo dukrai gali pademonstruoti tokį gerumą. Geriausia yra tai, kad net mokytojai pastebėjo pozityvius pokyčius mergaitės elgesyje ir jos mokymosi rezultatuose.

“Aš kasdien nekantrauju važiuoti į mokyklą, nes žinau, kad Tracey padės man gražiai supinti plaukus. Kasdien ji padaro vis kitokią šukuoseną, o tai mane padaro labai laimingą”– su šypsena pasakojo Isabelle. Buvo akivaizdu, kad mergaitei tai reiškė daug.

Kai kažkas paklausė autobuso vairuotojos, kodėl ji taip noriai padeda mergaitėms su plaukais, moteris atskleidė labai jautrią paslaptį. Prieš 7 metus jai buvo diagnozuotas krūties vėžys, kuris sujaukė visą jos gyvenimą. Nors moteris įveikė tą kovą su liga, ji nuo to laiko visada galvojo apie tai, kas pasirūpintų jos dukromis, jei ji netikėtai mirtų.

Būtent todėl moteris užjaučia tokius vaikus kaip Isabelle ir jaučia pareigą padėti joms kad ir tokiu nedideliu, bet gražiu poelgiu. Nors tai iš tikrųjų buvo mažytis geras darbas, Isabelle tai reiškė labai daug. Tracey ir Isabelle istorija tik dar kartą paliudija, kad maži geri darbai gali pakeisti kitų gyvenimą kur kas daugiau, nei milžiniškos aukos. 

Reklama