Skip to main content

Moteriai gimė dvyniai, tačiau vieno vaiko veidas labai skyrėsi nuo kito

15-mečiai Oliveris ir Harry Beswickai yra broliai dvyniai. Berniukai gimė mėnesiu anksčiau, nei turėjo, todėl yra nepilnai išnešioti ir svėrė mažiau, nei po pusantro kilogramo. Įdomu tai, jog nors jie ir dvyniai, tačiau vienas gimė su Goldenharo sindromu. Tai rimtas įgimtas defektas, dėl kurio reiškė, kad berniukas gimė be kairės veido pusės. Taip pat Hariui diagnozuotas autizmas, todėl jo dabartinė raida prilygsta 4 metų vaikui.

Reklama

Daugumai motinų, akimirka, kai pirmą kartą pamato savo vaiką yra pats nuostabiausias gyvenimo momentas. Tačiau, kai Charnelei Machin gimė dvynukai ir vienas sūnus buvo be pusės veido, moteris ne juokais išsigando. Juk 33-metė moteris pagimdė dvynukus, bet kodėl tada vaikai gimė skirtingi? Gydytojai pasakė, kad Haris gimė labai deformavęsis.

„Atrodė taip, tarsi jo pusė veido būtų visiškai ištrinta. Naujagimis neturėjo nei pusės akies, ausies ar šnervės. Negalėjau sulaikyti ašarų” – savo prisiminimais dalinasi mama.

Kūdikis buvo perkeltas į specialų skyrių, kur jam atlikti skenavimai. Buvo atmestos bet kokios inkstų, stuburo, širdies problemos, tačiau jis liko medicininėje priežiūroje iki tol, kol išleistas namo.

Metai bėgo, o vaikai augo sava eiga. Šiandien moters sūnūs atrodo energingi, sveiki ir gerai sutariantys. Oliveris nuožmiai saugo savo kitaip atrodantį brolį ir labai jį myli.

Reklama

Mama pasakoja, jog iš pradžių buvo sunkumų, kai nueidama į parduotuvę su vaikais, jausdavo, jog visi spokso ir rodo pirštais į jos mažylį, iš jo tyčiojasi ir klausinėja kas jam negerai. Tačiau, laikui bėgant visai nebe kreipė dėmesio į aplinkinius ir jų reakcijas.

„Man ne gėda prisipažinti, kad kadaise buvo sunku pamilti savo sūnų tokį, koks jis yra. Bet šiandien mes su Hariu esam be galo artimi. Nuoširdžiai pamilti tokį savo vaiką susiduriant su įvairiausiomis problemomis tikrai nėra lengva.

Reklama

Noriu, kad žmonės tai žinotų ir kad mano istorija suteiktų daugiau pasitikėjimo kitoms mamoms, kurios gali atsidurti mano situacijoje” – sakė Charnelė.

Tuo tarpu, jos sūnus Oliveris visada kitiems sakydavo: „Jis mano brolis ir man nesvarbu kaip jis atrodo”.

Reklama