Skip to main content

Moteriai net 70 metų nepavyko išsiaiškinti, kas palieka gėles prie brolio kapo. Galiausiai paaiškėjo už širdies griebianti tiesa

1947 metais įvyko siaubinga nelaimė, kai stovyklaudamas nuskendo dvylikametis berniukas Karl. Ši tragedija itin sukrėtė berniuko tėvus, todėl vietiniai gyventojai iš paskutiniųjų stengėsi palaikyti juos šią sunkią akimirką.

Karl nebuvo vienintelis vaikas šeimoje. Jis turėjo septynmetę seserį Ann, kuri taip ir nespėjo artimiau pažinti savo mylimo brolio.

Reklama

Net 70 metų Ann reguliariai lankėsi prie brolio kapo, tačiau kiekvieno vizito metu ji rasdavo paliktas gėles, laiškus, eilėraščius ir kitas smulkmenas.

Moteris nuolat klausinėdavo draugų ir šeimos narių, ar tai jie visa tai palieka, tačiau sulaukdavo neigiamo atsakymo. Ann beliko tik spėlioti, kas visus šiuos metus lanko brolio kapą.

Nelaimė įvyko 1947 metais, kai Karl stovyklavo kartu su savo klasiokais Velse. Vėliau berniukas buvo palaidotas Čeltnamo kaime, kuriame gimė ir augo.

Reklama

Sunku net įsivaizduoti, ką teko išgyventi berniuko tėvams, kai juos pasiekė ši siaubinga žinia. Pats didžiausias visų tėvų košmaras yra vaiko mirtis…

Tuo metu Ann buvo vos septyneri metai, tačiau vėliau ji reguliariai lankydavosi prie brolio kapo. Čia moteris nuolat rasdavo paliktas gėles, laiškus ir kitas smulkmenas. Tačiau ji niekaip negalėjo suprasti, kai visa tai palikdavo.

Reklama

Kažkas tai darė ištisus 70 metų.

Ann klausdavo savo giminaičių ir draugų, ar jie kažką apie tai žino, tačiau visada išgirsdavo žodį “ne“. Ši nežinia moterį kankino visą gyvenimą…

Moters galvoje sukosi daugybė minčių. Galbūt kažkas iš artimųjų nenori prisipažinti, kad lankosi prie jos brolio kapo? Galbūt tai Karlo draugas iš vaikystės? O galbūt brolis kažkam buvo toks artimas, kad jo nepamiršo visą gyvenimą?

Spėjimų būta įvairiausių, tačiau moteriai niekaip nepavyko išsiaiškinti tiesios. Ann netgi buvo patalpinusi skelbimą vietiniame laikraštyje, kad pagaliau sužinotų šią intriguojančią paslaptį.

Reklama

Po 70 metų viena žurnalistė nusprendė imtis tyrimo ir jai pavyko išsiaiškinti, kas visus šiuos metus lankė Ann brolio kapą. Paaiškėjo, kad tai senas Karl draugas, kuris buvo šalia, kai įvyko ši siaubinga nelaimė.

Seymour Westborough niekada nepamiršo dienos, kai neteko pačio geriausio draugo. Būtent Seymour rado Karlo kūną be gyvybės ženklų, o pamatytas vaizdas įstrigo atmintyje visam gyvenimui…

Reklama

Šis nuostabus vyras niekada nepamiršo savo draugo.

Sulaukęs pilnametystės Seymour Westborough tapo policijos pareigūnu, kad galėtų padėti kitiems, nelaimėje atsidūrusiems žmonėms.

Tuo tarpu Ann be galo džiaugėsi, kad pagaliau pavyko išsiaiškinti šią paslaptį…

Reklama