Skip to main content

Moteris atėjo pasiimti savo dukros iš darželio, tačiau neteko žado pamačiusi, ko auklėtoja pareikalavo iš visų tėvų

Dauguma dirbančių tėvų sutiks, kad kartais vaiko pasiėmimas iš darželio gali būti labai varginantis. Gyvenantiems didmiestyje tenka papildomai stovėti automobilių spūstyse, kol tuo metu galėtum ramiai ilsėtis namuose po sunkios darbo dienos. Vis dėlto buvimas tėčiu ar mama nėra tik pasivaikščiojimas parke, o vaiko šypsena atperka viską!

Reklama

Prieš kurį laiką Juliana Farris Mazurkewicz nuvyko pasiimti savo dukros iš darželio Hockley mieste, tačiau ją pasitiko netikėtas užrašas ant durų…

Dažniausiai ant darželio durų būna užklijuojami užrašai, kurie praneša, jog tėvai įdėtų savo vaikams papildomų drabužių išvykai ar panašiai. Tačiau šį kartą užrašas buvo kitoks. Jis prašė tėvų pakeisti savo elgesį.

Kai kurie tėvai perskaitę užrašą labai supyko, tačiau Juliana sutiko su kiekvienu jo žodžiu. Vėliau moteris pasidalino darželio pranešimu savo socialinio tinklo paskyroje.

Reklama

Julianna net nenutuokė, kad vos per kelias dienas į jos nuotrauką sureaguos daugiau nei milijonas žmonių. Tiesa, tėvų nuomonės išsiskyrė.

Štai ką skelbė užrašas ant darželio durų:

“Tu atėjai pasiimti savo vaiko. IŠLĮSK IŠ SAVO TELEFONO!

Tavo vaikas džiaugiasi matydamas tave. Ar tu nesidžiaugi matydamas savo vaiką?

Reklama

Mes nuolat matome, kaip vaikai nori parodyti savo rankdarbius tėvams, tačiau jie įlindę į savo telefonus. Mes girdėjome, kaip vaikas šaukia “Mamyte, mamyte, mamyte…“, tačiau mama kreipia daugiau dėmesio į telefoną, nei į savo pačios vaiką. Tai pasibaisėtina.

IŠLĮSK IŠ SAVO TELEFONO!“.

Vos per kelias valandas šimtai tėvų sureagavo į Juliannos įrašą. Vieni buvo nusiteikę pozityviai, o kiti manė, kad ikimokyklinė įstaiga neturėtų kišti nosies į tėvų reikalus.

Tačiau Juliana visiškai pritarė šiems žodžiams. Ji net pati pagavo save, kad beskaitant užrašą vienoje rankoje laikė savo telefoną.

Reklama

“Buvau šiek tiek šokiruota, tačiau nejaučiau jokio negatyvo darželio atžvilgiu. Žinau, kad auklėtojoms svarbiausi yra vaikai, net jei tai gali įžeisti jų tėvus“ – žurnalistams pasakojo moteris.

Kai kurie tėvai manė, kad darželio auklėtojos neturėtų reguliuoti, kada tėvai gali naudotis telefonu, o kada ne.

Ir visai nesvarbu, kas šioje situacijoje teisūs, dauguma žmonių sutiks, jog turėtume praleisti šiek tiek mažiau laiko prie savo telefonų…

Reklama