Skip to main content

Moteris bėgiodama surado naujagimį, kurį gyvą užkasė tie, kas juo norėjo atsikratyti. Po 20 metų moteris gavo skambutį su nuostabia žinia

Keistų ir neplanuotų aplinkybių dėka vieną saulėtą 1998-ųjų gegužės dieną Azita Milanian atsidūrė pačiu tinkamiausiu laiku, pačioje tinkamiausioje vietoje. Moteris tą dieną neplanavo bėgioti jai įprastu kalnuotos vietovės taku Los Andželo apylinkėse. Ji norėjo tą dieną sportuoti sporto salėje, tačiau kažkas jos viduje pakuždėjo jai, kad jai reikia važiuoti į kalnus.

Reklama

Azita pasiėmė savo tris labradorų veislės šunis ir išbėgo pažįstamu keliuku. Jos šunys visada būdavo smalsūs ir jei pastebėdavo kokį gyvūną krūmuose, jie pradėdavo elgtis labai nerimastingai. Tą dieną jie pribėgo prie vieno krūmo ir elgėsi kiek kitaip. Šeimininkė juos kvietė bėgti toliau, tačiau jos keturkojai nejudėjo ir elgėsi labai keistai.

Priėjusi pati prie krūmo ji nustebo, kai pamatė kažką panašaus į kūdikio kojytes styrant iš po žemių. Moters kūnu nubėgo šiurpas, ji greitai susodino šunis į automobilį ir grįžo apžiūrėti tos vietos iš arčiau. Nustūmus krūmo šakas ir nupurčius daug smėlio prieš jos akis išniro pats žiauriausias vaizdas – ten buvo užkastas vos kelių valandų amžiaus kūdikis.

Reklama

Šoko ištikta moteris pradėjo nagais valyti mažylio nosį ir burną taip leidžiant jam įkvėpti oro. Laimei, Azita turėjo mobilų telefoną, kuriuo ji iškvietė greitąją. Nors pagalba atvyko tik po pusvalandžio, o mažylio būklė tik blogėjo, ligoninėje medikai sugebėjo išgelbėti mažylį.

Reklama

Jam buvo duotas neoficialus vardas – Christian. Tą dieną Azita žinojo, kad ją į tą vietą tuo laiku nuvedė tikrai aukštesnės jėgos. Ji jautėsi nepaprastai laiminga būdama tuo Dievo įrankiu, kurio pagalba buvo išsaugota ta maža trapi gyvybė tą dieną.

Nuo to laiko ji nieko nežinojo apie berniuką, kuris buvo įvaikintas po keletos mėnesių.

Žinių reportažas iš 1998-ųjų:

 

Mažylis buvo įvaikintas nuostabios šeimos, kurioje jam buvo duotas Matthew Whitaker vardas. Apie savo pirmąją dieną šiame pasaulyje Matthew žinojo, tačiau nedaug. Tik tiek, kiek jis galėjo pamatyti iš senų žinių reportažų ir straipsnių laikraščiuose. Tačiau jis žinojo, kad buvo išgelbėtas nuostabios moters vardu Azita.

Reklama

Praėjus 20-čiai savo gyvenimo metų Matthew nusprendė, kad dabar yra pats tinkamiausias laikas padaryti siurprizą savo angelui sargui. Taip vaikinas vadina moterį, kuri tą dieną jam išgelbėjo gyvybę. Azita sulaukė labai netikėto skambučio iš radijo laidos vedėjų, kurie pranešė jai apie tai, kad Matthew nori su ja susitikti.

Reklama

Azita visą šį laiką žinojo, kad gyvenime jie dar kartą susitiks. Tai buvo nepaprastai emocionali ir jautri akimirka, kurią girdėjo tūkstančiai klausytojų per savo radiją. Buvo išlieta daug džiaugsmo ašarų. Matthew visą laiką laikė Azita ranką savojoje, o Azita prisiminė, kaip jis sugriebė stipriai jos ranką ir tą dieną, kai jie laukė greitosios.

Azita dar kartą papasakojo, ką tą dieną išgyveno ir kokie keisti ir unikalūs sutapimai lydėjo ją link to lemtingo atradimo krūmuose ir po žeme. Azita taip pat atskleidė, kad ji norėjo pati įsivaikinti Matthew tą kartą. Tačiau kadangi jos vardas buvo paskelbtas per visus įmanomus žinių kanalus, ji baiminosi dėl mažylio saugumo.

Ji ir kiti žmonės manė, kad berniukui bus naudingiau užaugti ten, kur jo nesuras tie, kas norėtų jam pakenkti. Juk niekas nežinojo, kas yra jo biologiniai tėvai ir kokie jie yra. Matthew akivaizdžiai buvo šokiruotas ir sujaudintas tų emocionalių detalių, kurias jis girdėjo pirmą kartą gyvenime.

Matthew dėkojo savo gelbėtojai ne vieną kartą to interviu metu, sakydamas, kad Azita yra jo gelbėtoja. Tačiau moteris jam atsakė, kad tai jis pakeitė jos gyvenimą. Azita nuo to laiko labai aktyviai pradėjo dirbti vaikų labui ir įkūrė organizaciją, besirūpinančią vargingais vaikais tiek JAV, tiek Meksikoje.

Tai buvo neįtikėtina istorija, nuo pat pradžių sujaudinusi milijonus širdžių. Šis judviejų susitikimas buvo pati geriausia šios pradžioje tragiškos ir skaudžios istorijos baigtis.

Azita ir Matthew susitikimas radijo studijoje:

Reklama