Skip to main content

Moteris buvo be galo laiminga, kai jai pagaliau pavyko pastoti. Tačiau ultragarsinio tyrimo metu ji vos neapalpo, kai sužinojo gimsiančių vaikų skaičių

Amerikiečiai Adam ir Danielle Busby buvo laimingi penkerių metų mergaitės tėvai, tačiau labai norėjo susilaukti dar bent vieno vaiko. Deja, bet moteriai net kelis metus niekaip nepavyko pastoti.

Po kiek laiko Danielle su vyru nusprendė išbandyti dirbtinį apvaisinimą ir netrukus porą pasiekė naujienos, jog moteris yra nėščia.

Reklama

Sutuoktiniai buvo be galo laimingi, tačiau jų laukė dar didesnės naujienos…

Adam ir Danielle žinojo, jog dirbtinio apvaisinimo būdu yra didesnė tikimybė susilaukti dvynukų ar trynukų, tačiau tai jiems tikrai nebuvo problema. Jie visada svajojo apie didelę šeimą.

Ultragarsinio tyrimo metu sutuoktiniai išgirdo pribloškiančią žinią – Danielle pilve užsimezgė net penkios gyvybės!

Po kelių savaičių pora sužinojo, jog visą penketuką sudaro mergaitės.

Reklama

Sesutės pasaulį išvydo 28-tą nėštumo savaitę, tačiau gydytojus neramino labai mažas jų svoris. Naujagimės svėrė vos po kilogramą.

Iš pradžių mergaitėms teko laiką leisti ligoninėje, kur buvo suteikta visa reikiama pagalba, o po kiek laiko sustiprėjusios pagaliau galėjo keliauti į šeimos namus. Tuomet Danielle ir Adam teko paskirti visą savo laiką mažylių auginimui.

Reklama

Per savaitę reikėdavo pakeisti net 420 sauskelnių, o pirmieji mergaičių gyvenimo metai buvo be proto sunkūs tėvams. Tačiau visa tai jau praeityje…

Šiandien sesutėms jau penkeri ir jos yra labai gražios, energingos ir linksmos mergaitės. Tėvams ir toliau tenka bėgioti paskui savo mergaites, tačiau dabar pasirūpinti jomis padeda ir vyriausioji dukra.

Kokia nuostabi šeima!

Reklama