Skip to main content

Moteris išgirdo, kaip jos vyras verkia šalia namų durų. Nieko nelaukusi ji išbėgo į lauką ir pamatė, ką padarė vienas kaimynas

Užsienyje tarnaujantys kariai palieka artimuosius ir rizikuoja savo gyvybėmis, kad pasaulyje būtų taika. Deja, bet kartais jų pastangos taip ir lieka neįvertintos…

Brittany vyras Christopher Garrett tarnavo Afganistane, tačiau vienos misijos metu buvo pašautas į pilvą. Gydytojams pavyko išsaugoti vyro gyvybę, tačiau jis visam gyvenimui tapo neįgalus ir turėjo palikti kariuomenę.

Reklama

Christopher planavo pradėti normalų šeimyninį gyvenimą su žmona ir judviejų mažamečiu sūnumi, tačiau viskas nebuvo taip paprasta…

Dėl fizinių ir emocinių traumų vyrui buvo sunku prisitaikyti prie įprasto gyvenimo ritmo.

Dalykai, kurie kažkada buvo paprasti, pavyzdžiui, žolės pjovimas – tapo sunkiai įgyvendinami. Christopher iš paskutiniųjų stengėsi nepasiduoti.

Nors vyras turėjo tik seną stumiamą vejapjovę, jis stengėsi bent kelis kartus per savaitę nupjauti žolę. Tuo tarpu Brittany buvo sunku stebėti, kaip jos mylimasis kenčia.

Reklama

Vieną dieną Brittany išgirdo, kaip Christopher verkia prie namų durų. Pagalvojusi, kad kažkas nutiko, moteris staigiai išbėgo į lauką. Čia ji pamatė neįtikėtiną dalyką!

Kieme stovėjo visiškai naujas “John Deere“ sodo traktoriukas. Kartu su dovana buvo paliktas laiškas:

“Tikiuosi, kad tai palengvins jūsų gyvenimą ir turėsite daugiau laisvo laiko gražioms akimirkoms. Ačiū už jūsų tarnybą ir už mano laisvę. Pagarbiai, dėkingas amerikietis“.

Reklama

“Net nežinau nuo ko pradėti. Šiandien nutiko kai kas NUOSTABAUS. Ryte išgirdau, kaip mano vyras verkia, todėl pamaniau, kad nutiko kažkokia nelaimė. Tačiau kieme pamačiau šį nuostabų sodo traktoriuką“ – savo Facebook įraše rašė moteris.

Šeimai taip ir nepavyko išsiaiškinti, kas įteikė šią nuostabią dovaną, tačiau tas žmogus tikrai matė, kaip Christopher sunku pjauti žolę.

Dosnų kaimyną sužavėjo Christopher atsidavimas prižiūrint savo kiemą. Be abejo nepažįstamasis norėjo padėkoti ir už karinę tarnybą, kuri vos nepareikalavo vyro gyvybės.

Sunku pasakyti, ar šis kaimynas bent įsivaizduoja, kiek daug ši dovana reiškia Christopher ir Brittany, tačiau ji tikrai pakeitė poros gyvenimą…

Reklama

Christopher prireiks dar daug laiko atsigauti po traumos, tačiau dosnaus nepažįstamojo dėka visa ši kelionė bus kur kas lengvesnė.

Ši istorija tik dar kartą patvirtina, kad pasaulyje yra daugybė nuostabių žmonių… 

Reklama