Skip to main content

Moteris išsiuntė žinutę savo anūkams su kvietimu vakarienės, tačiau netrukus ji gavo atsakymą iš nepažįstamojo

Wanda Dench kasmet ruošė didelę Padėkos dienos vakarienę ir visada iš anksto išsiųsdavo žinutes visai šeimai. Lemtingais 2016-aisiais ji išsiuntė žinutes savo anūkams su prašymu pranešti, ar dalyvaus ir su laiku kelintą valandą jiems atvykti vakarienės.

Reklama

Tačiau viena žinutė nukeliavo neteisingu numeriu ir pasiekė 17-metį Jamal Hinton. Žinutėje moteris rašė: “Padėkos dienos vakarienė vyks lapkričio 24 dieną mano namuose 3 popiet. Praneškite, ar atvyksite. Tikiuosi pamatyti Jus visus. Be abejonės kvietimas liečia ir Amandą ir Justin.” . Vaikinas pasimetė ir paklausė, kas čia jam rašo.

Jis iš karto suprato, kad tai ne jo močiutė, tačiau paprašė, kad moteris atsiųstų savo nuotrauką. Wanda nusiuntė savo asmenukę tiesiai iš darbo, į kurią Jamal atsakė savo nuotrauka. Kuriozinė situacija būtų taip ir pasibaigusi, bet vaikinas paklausė, ar jis galėtų vistiek sudalyvauti jos šventinėje vakarienėje.

Reklama

“Be abejonės gali. Tai ir yra, ką močiutės daro – pamaitina visus” – be dvejonių atsakė Wanda. Tų metų Padėkos diena jai tapo ypatinga – istorija susilaukė net vietinės žiniasklaidos dėmesio, o prie stalo užsimezgė nauja draugystė. Nuo tų metų Wanda ir jos šeima nepraleido nei vienų metų be Jamal.

Reklama

Jie parodė, kad mažas atsitiktinumas gyvenime gali atnešti labai malonių siurprizų. Vienas iš jų buvo labai įdomi ir nuoširdi draugystė su jaunuoliu. Vėlesniais metais Jamal pats ruošė Padėkos dienos vakarienę kartu su savo mergina, o Wanda su vyru Lonnie galėjo pasimėgauti mėgiama kompanija ir pažinti Jamal šeimą.

Kasmet jų šventes stebėdavo ir jų istorijos sekėjai, kurie džiaugėsi jų unikalia draugyste, kuriai netrukdo net didelis amžiaus skirtumas. Tačiau šiemet visus pasiekė liūdna žinia – Wanda vyras Lonnie dėja mirė dėl COVID komplikacijų, todėl Padėkos diena prasidėjo liūdna nata.

Reklama

Wandai šie metai buvo liūdni ir sunkūs, tačiau būtent šią Padėkos dieną ji vis tiek turi už ką būti dėkinga. Tradiciškai Jamal susitiko su Wanda ir mažoje kompanijoje atšventė Padėkos dieną ir prisiminė jų gretas palikusį Lonnie.

Reklama

Štai taip maži atsitiktinumai gali peraugti į kažką labai didelio. Wanda atveju tai peraugo į gražią draugystę, kurios dėka ji dabar gali lengviau išgyventi netektį ir šypsotis net tada, kai atrodo kad gyvenimas sustoja. Gyvenimas tęsiasi, o tokia šventinė vakarienė buvo tikras to pavyzdys.

 

 

Reklama