Skip to main content

Moteris kino teatre nutildė triukšmingas paaugles. Po kelių dienų ji gavo žinią iš jų motinos

Facebook ir kiti socialiniai tinklai šiandien turi ypatingai didelę galią skleisti informaciją. Tuo įsitikino ir Rebecca Boyd, kuri vieną dieną susidūrė su savanaudėmis paauglėmis. Rebecca kartu su savo dukra buvo kino teatre, kai ji susidūrė su nemandagiu elgesiu. Žiūrint filmą už jų sėdinčios dvi paauglės visą laiką juokėsi, triukšmavo bei spardė Rebeccos kėdę.

Reklama

Trūkus kantrybei, moteris atsisuko ir sudrausmino merginas. Ji pasakė, kad ji ir jos dukra taip pat sumokėjo už kino bilietus kaip ir jie, tad turi pilną teisę ramiai pažiūrėti filmą. Paauglės į tokį sudrausminimą nesureagavo ir toliau juokėsi.

Po filmo moteris nusprendė prieiti prie mergaičių ir pasakė kai ką, kas jas labai sugėdino. “Mano vyras neteko darbo ir šiandien buvo paskutinis kartas kuriam laikui, kai aš galėjau nusivesti savo dukrą į kiną. Jūs sugadinote dieną mums abejoms.” – išrėžė Rebecca. Apie šį įvykį ir apie sesių elgesį jų mamai papasakojo jų brolis, buvęs kartu kino salėje.

Reklama

Mergaičių mama pajuto didelę gėdą dėl tokio negražaus savo vaikų elgesio. Tada ji nusprendė parašyti savo facebook paskyroje laišką, skirtą jos dukrų elgesio paliestai moteriai. Ji nežinojo nei moters vardo, nei pavardės, todėl savo įraše ji prašė atsiliepti moterį, atpažįstančią save iš šios situacijos.

Reklama

Laiške ji nuoširdžiai atsiprašė dėl jų elgesio, garantavo, kad mergaitės bus atitinkamai nubaustos. Ji patikino, kad jos taip pat asmeniškai atsiprašys ir iš savo kišenpinigių apmokės nežinomos moters ir jos šeimos išvyką į kino teatrą.

Moters įrašu pasidalino vietinės policijos facebook puslapis ir žinutę pastebėjo Rebecca. Moterys susitiko ir tarp jų užsimezgė tikra draugystė. Jos pasidalino, kad abi turi panašias auklėjimo vertybes ir visada siekia atsiprašyti dėl savo atžalų netinkamo elgesio. Mergaitės taip pat atsiprašė Rebeccos ir išmoko savo pamoką dėl savo veiksmų ir jų padarinių. 

Reklama