Skip to main content

Moteris liko šokiruota, kai jos mažametę dukrą užpuolė neseniai iš prieglaudos paimtas šuo. Tačiau po akimirkos ji pastebėjo, kur yra tikrasis pavojus

Catherine Svilicic puikiai suprato, kokią atsakomybę ji prisiima iš prieglaudos namo pasiimdama Dobermanų veislės šunį. Moteris galėjo tik spėlioti, ar augintinis pritaps šeimoje, tačiau nusprendė suteikti šansą.

Reklama

Catherine dukra, tuo metu kai šuo atėjo į jų namus, buvo 17 mėnesių amžiaus. Ji akylai stebėjo, kaip šuo, kurį jie pavadino Khan, elgsis su jų mažyle. Mama norėjo, kad jos dukra užaugtų šalia gyvūno ir nuo mažų dienų mokėtų tinkamai elgtis su gyvūnais ir išmoktų dalintis ir draugauti su jais.

Khan buvo skriaudžiamas buvusių šeimininkų, kurie jį apleido it nereikalingą žaisliuką. Moteris žinojo, kad su šiuo gyvūnu reikės padirbėti parodant, kad šioje šeimoje jis bus mylimas ir saugomas. Vieną dieną mažoji Charlotte žaidė su Khan kieme, kol mama sėdėdama šalia namų juos stebėjo.

Reklama

Ji pamatė, kaip Khan staiga pradėjo urgzti ir loti, stumdyti jos dukrą. Dar nespėjus pribėgti prie jų moteris pamatė, kaip keturkojis kando mažylei už sauskelnių ir sviedė ją apie pora metrų. Pakraupusi mama vos neapalpo supratusi, kad jos šuo užpuolė mažą dukrelę.

Reklama

Pribėgusi prie Charlotte ji pamatė detalę, kuri pakeitė visą situaciją. Ji suprato, kad Khan nebuvo agresyvus, o tik norėjo išgelbėti jos mažylę. Moteris pamatė žolėje besirangančią gyvatę, kuri buvo pasiruošusi užpulti Charlotte būtent tada, kai Khan griebė ją dantimis už sauskelnių.

Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo nuodinga gyvatė, kuri savo puolimą paskutinę sekundę nukreipė į keturkojį. Nors Khan buvo stiprus ir didelis šuo, jis akimirksniu susmuko ant žemės ir kaukė iš didelio skausmo. Jis paaukojo save tam, kad apginti mažąją Charlotte.

Reklama

Nieko nelaukiant Khan buvo nugabentas pas veterinarą, kur jam buvo suleistas priešnuodis. Nepaisant to, visas šuns kūnas buvo paralyžiuotas ir jo sveikatai atstatyti reikėjo laiko. Visa šeima meldėsi, kad Khan išgyventų ir nekantriai laukė savo keturkojo herojaus grįžimo namo.

Reklama

Po poros dienų šeima gavo gerą žinią apie tai, kad jų keturkojis greitai grįš namo visiškai pasveikęs. Veterinarai ištyrė šuns kraują ir nustatė, kad jį užpuolė nepaprastai nuodinga karališkoji rudoji gyvatė. Jei ne Khan, mažylei Charlotte net ir nedidelis nuodų kiekis galėjo būti mirtinas.

Vos keturias dienas naujoje šeimoje praleidęs keturkojis draugas įrodė tai, kad jam buvo lemta būti šios šeimos dalimi. Catherine daugiau neabejojo dėl to, ar šis šuo bus pavojingas jos šeimai. Verčiau atvirkščiai – šis keturkojis herojus buvo tas, kuris paaukos save dėl šeimininkų saugumo.

Reklama