Skip to main content

Moteris pabudo nuo garsaus šuns lojimo ir suprato, kad kažkas nutiko. Nuėjusi į sūnaus kambarį ji pamatė gąsdinantį vaizdą

Natallų šeima niekuo nesiskiria nuo tūkstančių kitų gyvenančių JAV: mylintis vyras ir žmona, maži vaikai, augintinis. Nors iš tiesų nėra viskas taip idealu. Natallų sūnus serga sunkia liga – pirmo tipo cukriniu diabetu.

Reklama

Ši nemaloni berniuko diagnozė buvo nustatyta, kai jam buvo vos dveji metai. Nuo tada tėvai turi nuolat stebėti sūnaus sveikatą, o cukraus kiekis kraujyje tikrinamas kas kelias valandas. Mažas nuokrypis nuo normos gali kainuoti vaiko gyvybę, todėl tėvai privalo išlikti budrūs.

Jiems padeda ir keturkojis draugas Jedi, kuris tapo geriausiu sergančio berniuko draugu. Šis šuo buvo specialiai apmokytas dirbti su cukriniu diabetu sergančiais žmonėmis. Puiki Jedi uoslė leidžia užuosti nukritusį cukraus kiekį kraujyje.

Jedi prižiūri berniuką namuose, lauke ir net miegant. Jei šuo pajunta, kad vaiko sveikatai kyla pavojus, jis sureaguoja per kelias sekundes.

Reklama

Vieną naktį visa šeima ramiai miegojo, tačiau Jedi atbėgo į sutuoktinių kambarį ir lodamas užšoko ant berniuko mamos. Apsimiegojusi moteris nekreipė per daug dėmesio ir paprašė Jedi nusiraminti. Tačiau jis nepakluso ir vėl užšoko ant moters lovos. Tuomet berniuko mama suprato, kad kažkas negerai. Pora nuėjo patikrinti, ar su jų sūnui viskas gerai.

Reklama

Atsidūrę ramiai miegančio berniuko kambaryje, tėvai apstulbo: cukraus kiekis kraujyje buvo nukritęs iki labai pavojingos ribos.

Berniukui iš karto buvo suleista gliukozė ir padėtis stabilizuota. Visgi tikrasis šios istorijos herojus yra Jedi, kuris ne tik pajautė pavojų, bet ir sugebėjo perspėti berniuko artimuosius.

Reklama